reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(

Dziewczyny już Ci opisały kilka sposobów, ja dodam od siebie jeszcze - picie (przez Ciebie) herbatki koperkowej. Ja pije od kilku dni i nie dosc, ze z brzuszkiem lepiej to i Mały mniej ulewa (nie pręży sie tak, nie napina i mleko tak nie wylatuje :).
 
reklama
Tak więc bylam w szpitalu zeby lekarz powierzył mi malego i takim sposobem dwoch lekarzy mnie badali na dwóch sprzetach jeden po drugim i waga dziecka wyszla od 4500 do 5000 gr... nozki i brzuszek poza skalą usg :D jutro rano stawiam sie na czczo a w piątek z rana cc... macie jakieś sugestie jak się przygotować albo jakieś wskazówki???
 
Tak więc bylam w szpitalu zeby lekarz powierzył mi malego i takim sposobem dwoch lekarzy mnie badali na dwóch sprzetach jeden po drugim i waga dziecka wyszla od 4500 do 5000 gr... nozki i brzuszek poza skalą usg :D jutro rano stawiam sie na czczo a w piątek z rana cc... macie jakieś sugestie jak się przygotować albo jakieś wskazówki???
[emoji85][emoji85][emoji85]
Spokoj, tylko spokoj moze nas uratowac [emoji38]
Spij i spij i jeszcze raz spij [emoji4][emoji4]
 
Ja jej daje tylko raz dziennie. Chciałam na nic dać bo może by mi dłużej spała? I według tabeli na opakowaniu szykuje jej do wieku 180 ml i niech wypije ile chce, ale ona wypija mm tyle ile mojego czyli około 90-100 ml z czego polowe wypluje i budzi mi się za godzinę lub 1,5h żeby dojeść wtedy daje moje. Po prostu boje się kolejny raz sytuacji gdzie będę miała kryzys bądź obudzę się i nie będzie mleka w piersi a ona nie będzie chciała jeść mm. Tum bardziej, ze nie oszukujmy się te apteczne mleka śmierdzą jak pasza i są okropne. Moje mleko w porównaniu do tych to luksus w smaku.
No niestety jest ochydne, ja musiałam dać bo miała całą buzie wysypaną wyglądała strasznie i bardzo szybko to mleko pomogło. Nie ma czegoś takiego że do wieku, ja nigdy nie dawałam tyle co na opakowaniu szłam stopniowo. Marcelina dopiero teraz pije 150ml i też nie zawsze wypije całe. Jak dobrze przybiera to jest ok ona wcale nie musi potrzeboać 180ml a to co na opakowaniu mm tl tylko umowne. Daj jej najpierw samego enfamila niech pozna smak innego niz cyc i wtedy drugie1miarka nutramigen i reszta enfamil. Tak bym spróbowała. To jest dla niej też nowa sytuacja na wszystko trzeba czasu. Pamietam jak chodziłam, spiewałam żeby nitramigen wypiła. Jeszcze na forach radzą glukozy dodać ale ja nie chciałam tego robić.
 
Musze Hubciowi zrobić wymaz z napletka. Jakies oinstrukcję jak to zrobic? W posiewie znowu wyszla muislam bakteria ale ogólnie badanie moczu na nia nie wskazuje i pani w labolatoroum doradzila zrobic wymaz
 
reklama
Dziewczyny dalismy rade[emoji173][emoji173][emoji173],dzis moj Hubcio mial Chrzest:) byl grzeczny[emoji173] polowe mszy spal, potem sie obudzil i wpatrywal w pana za nim ktory siedzial. Zaczął płakać na ogloszeniach dajac znać ksiedzu zeby kończył:) cala impreze byl taki spokojny ze szok[emoji173] na noc go brzuszek bolal wiec płakał ale jestem z niego mega dumna[emoji173] tylko dupa wolowa jestem bo nie mam jego zdjecia jak pieknie wygladal w garniaku:(
Gratuluję [emoji4]
 
Do góry