reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jeszcze was zapytam o sen u dziecka. Mam tak, ze jak mała śpi ro vo troche chodzę i sprawdzam czy oddycha, tracam ja.... chyba przesadzam czy słusznie ze sprawdzam? Cieżko mi nawet spac po nocach, co troche zaglądam do kołyski..
Robiłam to samo. Zresztą do dzisiaj jak wstanę w nocy, to idę do Ali pokoju sprawdzić czy wszystko ok. Przypomnę, że ona ma już 8 lat. [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(
 
Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(
Masuj brzuszek, kladz na brzuszku, uginaj nozki i przyciagaj do brzuszka zeby odgazowac malego jak go przewijasz.
Przypszuszczlanie to nie kwestia Twojego jedzenia tylko niedojrzalego ukladu pokarmowego. Mozesz podac priobiotyk np BioGaie, albo espumisan.
Najlepszym lekarstwem jest czas.
 
Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(
Do tego co nieagatka napisała w ostateczności bym dodała czopek lub rurki windi
 
Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(
Podawaj espumisan. Wiem ze tam pisze od 1 miesiaca i sama nie podalam bez zgody lekarza alr mozna. Ja dopiero od 3 tygodnia stosiwalam bo w tedy mialam wizyte dopiero i bardzo mu pomoglo. Jeszcze rowerek pomaga, dociskanie nozek do brzuszka
 
Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(
Rowerek i espumisan super sprawa.U nas do ten pory są problemy z kupa i gazami.Kurcze felek okropnie się patrzy jak się dziecko meczy
 
reklama
Do góry