reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej kochane obczajam wlasnie wozki w necie moze polecicie jakis ;)
Spodobal mi sie chicco urban plus ale opinie ma kiepskie ze wzgledu na male piankowe kola i podobno strasznie piszczy :( szukam czegos lekkiego bo to glownie ja bede taszczyc go na 2 pietro. A tetaz to juz nie wiem czy nie stanie na x-landerze ;)
Moze wy macie jakies fajne typy ;)
 
reklama
Hej kochane obczajam wlasnie wozki w necie moze polecicie jakis ;)
Spodobal mi sie chicco urban plus ale opinie ma kiepskie ze wzgledu na male piankowe kola i podobno strasznie piszczy :( szukam czegos lekkiego bo to glownie ja bede taszczyc go na 2 pietro. A tetaz to juz nie wiem czy nie stanie na x-landerze ;)
Moze wy macie jakies fajne typy ;)
Moj lekki nie jest wiec bebetto nie [emoji38]
 
Mowila z jakiego powodu usg główki? Delicol możesz podawać razem z espumisanem. Dziecko jak na podwyższone napięcie mięśniowe to musi się męczyć. Uspokoiła Cię trochę? W tym sensie, ze coś się dzieje aby wytłumaczyć płacz?
Nie wiem po co usg ale jak dzwonilam do neurologa to od razu pytalo o usg glowki. Lekarz mnie mose uspokoic a jak jest atak to tak sie ujowo czuje
 
Ze z głodu ? A w nocy spi nie głodny... no nie pasuje mi to ....
Ale tak kazali lekarz Ci sie spodobał to tak rób.
Mi też bo jeśli masz mleczko to kurde ...ale też nie wiem mi to strasznie odradzali dokarmianie mm mimo iż na początku miałam mało mleka.
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem po co usg ale jak dzwonilam do neurologa to od razu pytalo o usg glowki. Lekarz mnie mose uspokoic a jak jest atak to tak sie ujowo czuje
Po to by sprawdzić czy np za szybko ciemiączko się nie zrasta bo to też może mieć wpływ na zachowanie dziecka bo coś się dzieje wtedy z ciśnieniem w mózgu.
 
reklama
Do góry