reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

nom ile razy słyszałam smoczek bee, bujanie beee, cyc na żądanie...przy pierwszym dziecku człowiek głupieje, stres itd. i już nie wiadomo kogo słuchać, ale teraz wiem, że najlepiej samej siebie, bo matka wie najlepiej co dziecku potrzeba...
No bez jaj..... smoczek be eeee moja dostała w szpitalu teraz juz powoli odstawiamy :)
 
reklama
Aaaa dziękuję, już wszystko wiem - mam nadzieję :) Tylko moja mi tak nie ucieka.. jak położę rękę to nic nie daje. Nadal siedzi niewygodnie :p Jestem spokojna na tyle, że podejrzewam że to fałszywy alarm :)
czasem postukam palcami jakbym grała a pianinie jak przyłożenie ręki nie dziala albo pobujam brzuchem. często rano jak się obudzę to młody lezy po lewej stronie brzucha i to tak śmiesznie wygląda jakbym po lewo chleb sobie wlozyla:o
 
Ostatnia edycja:
Wrocilam. Zlecila usg glowki, badanie moczu, krople delicol, neurologa bo tu będzie problem z napieciem miesniowym. Dodatkowo karmic co 2-2,5 godziny, pierwsze cyc potem mm. Mysle ze to byla bardzi fajna pani dr
Jak tak często masz karmić to Ci laktacje tak rozbuja ze mm odstawisz na półkę ....napięcie mięśniowe to raczej chyba dosyc popularne ostatnio bo co słyszę to dzieciaczki tak maja....
 
reklama
Do góry