reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jak ktoras z Was czytala juz na staraczkach, to omincie prosze ten post [emoji4] bo przyznaje ze skopiowalam go w calosci [emoji4]

Dziewczyny ale numer. Bylismy dzis w dobrym usg w Krakowie u docenta W. na zwyklej wizycie, termin ustalilam taki jaki polecila mi babka z recepcji na odbior wynikow Nifty (mialy byc dopiero dzisiaj). A docent mowi, ze skoro juz jestesmy, to zrobimy dzis usg polowkowe!!! [emoji44][emoji86] ze na swiecie robi sie je juz od 15tc, tylko w Polsce tak archaicznie 18-22tc i ze jak sie umie robic usg, a dziecko jest prawidlowo wyksztalcone, to mozna spokojnie przeprowadzic pelne badanie anatomiczne drugiego trymestru rowniez w 16tc.. Bylam w szoku, ale zakladam, ze skoro ten czlowiek na codzien uczy lekarzy ultrasonografii na calym swiecie to raczej wie co mowi..
Tak wiec nasz synek ma sie dobrze [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] my niewiele z tego kumalismy, ale docent skupil sie na anatomii dziecka, sprawdzal narzady, komory serca, kregoslup, nerki, itp, jakies przeplywy, strasznie duzo dziwnych rzeczy [emoji86] synek (widzielismy tez siusiaczka[emoji3]) rozwija sie prawidlowo, a na nastepne tak szczegolowe usg mamy przyjsc dopiero w 30tc [emoji4]
Zalaczam tylko zdjecia 3D, bo z pozostalych nic nie rozumiem [emoji6]
Jedyne co to dopiero dzis zobaczylam jak bardzo nastroj matki ma wplyw na dziecko. Ostatnia doba byla dla mnie i dla M straszna, wiekszosc nocy spedzilismy przy kocie, ktory sie nieoczekiwanie rozchorowal. Od rana tez nerwowka, czy zdaze do weterynarza a pozniej na usg, w ogole czy niczym sie nie zaraze od kota itd itd. A pozniej na usg lekarz pokazywal mi jak mocno mialam scisnieta macice a w niej mega scisniete dziecko [emoji45] dziewczyny, nie bez powodu mowia, ze spokoj ciezarnej jest najwazniejszy. Nasze dzieci to naprawde czuja, musimy nauczyc sie odpuszczac pewne rzeczy i zyc w miare mozliwosci na luzie.. przynajmniej ja mam takie postanowienie
Screenshot_20180912-205655_Gallery.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180912-205655_Gallery.jpg
    Screenshot_20180912-205655_Gallery.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 385
W nocy spi ladnie a wczoraj to super:) js nie mam nic zeby nie spal w dzien. Martwi mnie tylko ten jego przerazliwy placz i to napinanie sie
Moja strasznie płacze i napina się jak jest głodna...Jak jej daje butelkę to ryczy jeszcze bardziej :) Dopiero jak jej pośpiewam pobujam uspokaja sie i zjada..Początki są mega trudne ale z czasem poznasz co dolega Hubciowi.Ja tez na początku sie martwiłam, dużo płakałam bo nie wiedziałam jak pomóc i co w ogóle Lence dolega.
 
@misis188 ja też zgadzam się z dziewczynami, że ta opcja mm dziwna jakaś...moja Zosia wisiała na cycu i jeśli Ją bolał brzuch to z przejedzenia i jakiś czas skaza białkowa Ją męczyła, ale z głodem to nic wspólnego nie miało...Oczywiście, że u nas tak było nie znaczy, że i u Was, ale chyba warto podejść do tego z rezerwą skoro przybiera hmm...Sprawdzić bym sprawdziła, ale za szybko bym tej opcji na stałe nie wprowadzała...
Jeśli jest podejrzenie wnm to koniecznie wizyta u fizjoterapeuty i powiem Ci, że to może być clue problemu. Mojej kuzynki córka też tak mocno płakała i krzyczała a miała silne wnm...
 
Juz nie wiem:( teraz taki ma atak ze cyca nie ma szans podac:(
U mnie wieczory były ciezkie noce spała najlepiej - budziłam na jedzenie w dzień nic nie spała tylko na moim brzuchu . Spróbuj moze odciągnąć i podac mu z butelki 120-150 ( nie wiem ile on tam jje ) i za 3 h znow daj ta sama porcjie . Jutro w dzień spróbuj może ....
 
reklama
20180831_131736.jpg
serio? u nas nie widzę szans narazie na odstawienie :(
Tak na rok planuje odstawić calkiem . Teraz dostaje na drzemke po obiedzie tylko ( jak usnie zabieram ) i jak gdzieś na podłodze czy łozeczku znajdzie to dziumka .
Ale pediatra mi mowiła jesli dobrze pamietam ze potrzebę ssania maja do 8 m potem to przyzwyczajenie a potem nałóg . Ja mam plan na 1 urodziny zabrac smoczka na zawsze hi hi hi do gory nogami zazwyczaj go ma ......
20180906_112854.jpg
 

Załączniki

  • 20180906_112854.jpg
    20180906_112854.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 464
  • 20180831_131736.jpg
    20180831_131736.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 452
Do góry