reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Girls w ktorym tyg ciazy odstawialyscie lutinus? Mi lekarz kazal do skonczenia opakowania a fuphaston 2x1 do 18 tc
I mam stracha zeby odstawic ten lutinus 2 x1
Mi progesteron kazala odstawic w 12tyg. Odstawilam w 15t, bo sie balam strasznie. Ale okazalo sie, ze niepotrzebnie, nie bylo zadnych incydentow.
 
reklama
Girls w ktorym tyg ciazy odstawialyscie lutinus? Mi lekarz kazal do skonczenia opakowania a fuphaston 2x1 do 18 tc
I mam stracha zeby odstawic ten lutinus 2 x1
Ja miałam odstawić już w 10 tc, ale sama przedłużyłam o 2 czy 3 tygodnie. I tak masz strasznie długo go brać. Generalnie po 12 tc produkcję progesteronu przejmuje łożysko i wydaje mi się, że nie ma potrzeby brać go tak długo.
 
dziewczyny postanowiłam powoli zacząć kupować ciuszki dla dzidzi - jaki rozmiar dla dzidzi po porodzie barłyście dziś oglądałam te 50 to strasznie mini malusie chyba 56 od razu kupować?
Ja zaczęłam kupować od 56 sie okazało po porodzie ze mąż musi zasowac do sklepu po 45 .....
To zależy jak duze sie urodzi i z rozmiarami ..... jest różnie :):)
 
Większość z nas brała estrofem. On stymuluje wzrost endometrium. Nie masz sie co martwić. Po 12 tc większość funkcji przejmuje łożysko i dlatego pewnie do tego tygpdnia lekarz zalecił Ci to brać.
Dziękuję za odpowiedź :)
Czyli po Estrofemie przyjmowanym do 12 tc rodzą się zdrowe dzieci, mimo że wokół straszą, że lek jest niebezpieczny w ciąży?
 
Dziewczyny pomocy jak ja mam ubierać swoje córcie w taka pogodę?? Jak jest w dzień ok 23 stopni... krótki rękaw czy długi? Jak są na dworze to oczywiście w gondoli lub fotelikach i przykryte otulaczem
 
Dziewczyny pomocy jak ja mam ubierać swoje córcie w taka pogodę?? Jak jest w dzień ok 23 stopni... krótki rękaw czy długi? Jak są na dworze to oczywiście w gondoli lub fotelikach i przykryte otulaczem
wg mojej położnej to tak jak siebie. to naprawdę działa. nie zmarzna- tylko sprawdzaj kark stopki i rączki. samymi rączkami sie nie sugeruj bo one zawsze pewnie chłodne. jeśli w domu chodzisz na krótki to załóż moze body na krótki i spodenki.a na dwór warstwę więcej niż Ty
 
reklama
Do góry