reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dziewczyny postanowiłam powoli zacząć kupować ciuszki dla dzidzi - jaki rozmiar dla dzidzi po porodzie barłyście dziś oglądałam te 50 to strasznie mini malusie chyba 56 od razu kupować?
Ja zaczelam od 62. Jedynie z lidla kupiłam 56 bo dziewczyny pisały że oni mają zaniżoną rozmiarówkę. Poczekaj jak dziecko będzie rosło. Te mniejsze zawsze można dokupić na ostatnią chwilę.
 
reklama
No to mały waży niby 4291 :o ale lekarz nie do końca wierzy w wagę z usg bo jak dziecko ma długie nogi i duży brzuszek to waga wychodzi większa. Co do porodu to moje dziecie ma większy brzuszek niz główka wiec do cc. jak nie urodze do 17.09 to wizyte mam. Że złych rzeczy to na weekend w szpitalu jestem bo mam za wysokie tętno bo 130 przy trzech pomiarach a to za wysoko na ten etap ciazy i maja mnie przez weekend zbadać. U dziecka wszystko ok.

Ulala:) mały wielkoludek:) najważniejsze że zdrowy, resztą się nie martw. Mi dr mówiła że jak choć jedna wartość przekroczy 140/90 to do lekarza, a poniżej to jeszcze jest ok. Ale przy końcówce ciąży to lepiej trzymać rękę na pulsie, więc bierz książkę i się relaksuj w hotelu all inclusiv:D
 
No to mały waży niby 4291 :o ale lekarz nie do końca wierzy w wagę z usg bo jak dziecko ma długie nogi i duży brzuszek to waga wychodzi większa. Co do porodu to moje dziecie ma większy brzuszek niz główka wiec do cc. jak nie urodze do 17.09 to wizyte mam. Że złych rzeczy to na weekend w szpitalu jestem bo mam za wysokie tętno bo 130 przy trzech pomiarach a to za wysoko na ten etap ciazy i maja mnie przez weekend zbadać. U dziecka wszystko ok.

No to duży chłopak jak na ten tydzień :-D chociaż wiadomo, nawet lekarz mówi, że usg nie jest tak dokładne :p w sumie lepiej być już na tym etapie w szpitalu jeśli coś jest nie tak :-\ trzymam kciuki, żebyś w poniedziałek już była wypisała i ciśnienie się unormowało :-*
 
Girls w ktorym tyg ciazy odstawialyscie lutinus? Mi lekarz kazal do skonczenia opakowania a fuphaston 2x1 do 18 tc
I mam stracha zeby odstawic ten lutinus 2 x1
 
Ulala:) mały wielkoludek:) najważniejsze że zdrowy, resztą się nie martw. Mi dr mówiła że jak choć jedna wartość przekroczy 140/90 to do lekarza, a poniżej to jeszcze jest ok. Ale przy końcówce ciąży to lepiej trzymać rękę na pulsie, więc bierz książkę i się relaksuj w hotelu all inclusiv:D
No tak tez mnie czeka weekend :D a to nie ciśnienie- bo je nam dobre tylko puls mi sie rozjechal bo mialam 130 i to go wystraszylo. leżę na łóżku z opaska i nic nie robie.....
 
reklama
No to duży chłopak jak na ten tydzień :-D chociaż wiadomo, nawet lekarz mówi, że usg nie jest tak dokładne :p w sumie lepiej być już na tym etapie w szpitalu jeśli coś jest nie tak :-\ trzymam kciuki, żebyś w poniedziałek już była wypisała i ciśnienie się unormowało :-*
w poniedziałek to już zwarta i gotowa będę do wyjscia.
 
Do góry