reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A ja najbardziej lubie - kp siedzi w glowie. Jak matka chce to karmi, a te ktore karmia mm to dlatego, ze leniwe sa. Szlag mnie trafia jk czytam cos takiego.
Mnie widać w dupie siedziało.... no cóż .
Mnie denerwuje Musisz kp .
Pomijam fakt jak ktoś chce i walke przegra ale jak ktoś nie chce qurwa ......
Co to znaczy Musisz .......
Mamaginekolog tez mi niedlugo wyskoczy z lodowki :laugh2:
 
reklama
Mnie widać w dupie siedziało.... no cóż .
Mnie denerwuje Musisz kp .
Pomijam fakt jak ktoś chce i walke przegra ale jak ktoś nie chce qurwa ......
Co to znaczy Musisz .......
Mamaginekolog tez mi niedlugo wyskoczy z lodowki :laugh2:
Poczytaj sobie dla odstresowania Nietypowa Matke Polke [emoji38] wg mnie jest mega zajebiscie smieszna [emoji13]
 
A ja najbardziej lubie - kp siedzi w glowie. Jak matka chce to karmi, a te ktore karmia mm to dlatego, ze leniwe sa. Szlag mnie trafia jk czytam cos takiego.
Chyba każda z nas tak ma. Ile matek by chciało kp a nie może. Ja pamiętam siebie jak bardzo chciałam kp i robiłam wszystko, ale nie wyszło tak jak chciałam. I chyba wszystkiego próbowałam. Ok są takie matki co nie chcą kp, bo biust nie będzie taki sam czy dla wygody. Ale kurcze ile można czytać o matkach kp, że są lepsze a mm to zło... Ten temat nigdy się nie skończy tak samo jak sn czy cc...
 
Zaraz sie zezygam .....
Zbliża sie światowy tydzien kp ! Mam wrazanie że kp zaraz wyskoczy mi z lodówki. ...
Wszędzie czytam ze musisz przynajmniej 6 m i instynkt matka kp ma lepszy bo pozwala rządzić dziecku i mu ufa ...i srylion podobnych argumentow z dupy .
Ja pier.... w zyciu tyle bredni w 1 dzień nie czytałam .
Ale i tak najlepsze sa komentarze :Dco za kraj ..... zesraj się nie daj sie a musisz kp o_O
Niestety na to nic nie poradzisz...
 
Chyba każda z nas tak ma. Ile matek by chciało kp a nie może. Ja pamiętam siebie jak bardzo chciałam kp i robiłam wszystko, ale nie wyszło tak jak chciałam. I chyba wszystkiego próbowałam. Ok są takie matki co nie chcą kp, bo biust nie będzie taki sam czy dla wygody. Ale kurcze ile można czytać o matkach kp, że są lepsze a mm to zło... Ten temat nigdy się nie skończy tak samo jak sn czy cc...
Otoz to...
 
A ja najbardziej lubie - kp siedzi w glowie. Jak matka chce to karmi, a te ktore karmia mm to dlatego, ze leniwe sa. Szlag mnie trafia jk czytam cos takiego.
No moje ulubione motto.... Moja jedna bratowa jest zdania że jak karmisz mm to chemię dziecku podajesz więc ostatnio druga bratowa jak była z 6 miesięcznym synkiem na bilansie i lekarka się jej pyta jak Pani karmi a ona ze chemia i lekarka się aż poplakala ze śmiechu [emoji23] [emoji87]
 
reklama
Do góry