reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tak samo jak ciąża siedzi w głowie - wystarczy odpuścić i się udaje:D Niektórzy g...wiedzą o życiu:dry:
Moj mąż ostatnio
Ewunka bierzemy sie za braciszka ....mowie stary oszalałes ?
No wiesz teraz jak już mamy 1 to 2 pójdzie szybko bo juz zeszło z nas powietrze i wyluzowalismy.... glowa nas pusci :laugh2: czesto słyszałam tekst ze przestań o tym myśleć bo blokujesz głowa :o mowie stary ja nie mam jajowodow !!!! To nic glowe masz wyluzowana :laugh2: trzeba robić braciszka intensywnie :)
 
No i od tego rechotania przez @adunnnia90 obudziła sie .....
Zmieniłam pampka dalam 180 ml chemi i zaniosłam do łozka do taty ( ten przyszed o 18 z pracy mowi wezme prysznic i położę sie na pół godzinki tez padł :laugh2:do teraz )
No i dziecię po chemi brudne bez kąpania spi dalej jak suseł :D
No widzisz jakie masz kochane dziecko [emoji7] [emoji173]
 
Tak samo jak ciąża siedzi w głowie - wystarczy odpuścić i się udaje:D Niektórzy g...wiedzą o życiu:dry:
Widać w mojej głowie coś złego siedzi. Przy córce mi nie poszło z karmieniem, czego nie mogłam długo przeboleć a przy drugiej ciąży nie wyszło mi naturalnie. Nie mogę się chyba nazywać matką. ;) na plus mam tylko naturalny poród. [emoji23] to mnie ratuje. Hehe. No ale teraz będzie cc, więc jednak nic już ze mnie nie będzie. [emoji14]
 
reklama
Jak sytuacja ? Mi po masażu lekarz zaznaczył że mogę plamić i pobolewac okresowo , i też miałam plamienia i ciągnięcia, zrobiłam mega szybki spacer i chłopa wykorzystałam ale u mnie nie zadziałało samo [emoji28]
Aj masakra :( leżę, brzuch teraz boli bardziej niż w dzień.. boję się, że nie ogarnę tych regularnych skurczy jak coś:( w ogóle czuje się taka do niczego.... ;( jutro znowu mamy się wstawić na 8 do szpitala i mam nadzieję, że już zostaniemy ...
 
Do góry