reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej laski. Doszłam do siebie, a prawie był płacz. Najpierw ktg, bez niespodzianek. Aż dwa skurcze a siedziałam ponad godzinę. Potem ręczne badanie i załamka. Szyjka owszem gotowa, ale rozwarcie od grudnia całe pol centymetra. Po prostu masakra. I przyjemny masaż szyjki, ale nawet nie przeżywałam z nerwów. Usg ledwo dał radę zrobić. Waga wyszła 3590, wiec oszacował na 3200-3500. Dalsze wiadomości też mało ciekawe, we wtorek znowu ktg, dopiero skierowanie 15go na oddział. Tyle, że jak będzie w szpitalu to będzie ogarniał, żeby mnie wcisnąć już 12go, 13go. Powie we wtorek. I nie ukrywał, ze mogą nie chcieć w szpitalu wcześniej wywoływać. Mówił, ze jak nie damy rady wywołać to cc. Ogólnie lipa. Pojechaliśmy zjeść ostrą pizzę, chociaż nienawidzę pikantnego jedzenia. Ale powiem Wam, ze juz nie wierzę w te naturalne sposoby.


"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"

Mały uparciuszek [emoji6] Jeszcze trochę kochana, moze jednak ten sex....[emoji12]

Dziewczyny wczoraj tyle myślałam nad tymi łóżeczkami, a dzisiaj wiem jeszcze mniej niż wczoraj :p Mąż mnie uświadomił, że tego łóżeczka chicco nie da się przypiąć do naszego łóżka. Chodzi mi o te pasy, a nasze łóżko nie jest standardowe z materacem. Czytałam, że to łóżeczko stabilne i wielu rodziców nie przypina, ale ja balabym się... I tak się teraz zastanawiam czy nie zdecydować się jedynie na to zwyczajne drewniane łóżeczko 60×120. Dzidziuś i tak będzie spał z nami w pokoju, więc nie wiem czy w takiej sytuacji nie darować sobie tego łóżeczka dostawnego. Jak myślicie?

Oj wiem co czujesz [emoji58] Ja chyba dam sobie spokoj na styczeń i od lutego sie do tego wezme z zapiskami i tabelkami w exelu, co do czego, za ile, plusy i minusy....

hejka używał ktoś takie cudeńko jak Snuza Hero MD i mógłby napisać swoją opinię o tym ??
pol_pl_Snuza-Hero-MD-przenosny-monitor-oddechu-dla-niemowlat-Wyrob-medyczny-8286_3.jpg

Były tu kiedyś kobietki co używały i sobie chwaliły, minus jest taki, ze jak dziecko zacznie sie przewracać to juz sie nie sprawdzi



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Mały uparciuszek [emoji6] Jeszcze trochę kochana, moze jednak ten sex....[emoji12]



Oj wiem co czujesz [emoji58] Ja chyba dam sobie spokoj na styczeń i od lutego sie do tego wezme z zapiskami i tabelkami w exelu, co do czego, za ile, plusy i minusy....



Były tu kiedyś kobietki co używały i sobie chwaliły, minus jest taki, ze jak dziecko zacznie sie przewracać to juz sie nie sprawdzi



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
a czemu by się nie sprawdziło jak zacznie się przewracać skoro to jest przyczepiane do pieluszki ?
 
@Bobisia skoro Dzidzia ma dość u Was w pokoju to kup normalne łóżeczko. Tak czy tak będzie przecież na najwyższym poziomie Dzidzia spać i nie będzie problemu z wyjmowaniem ;)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski. Doszłam do siebie, a prawie był płacz. Najpierw ktg, bez niespodzianek. Aż dwa skurcze a siedziałam ponad godzinę. Potem ręczne badanie i załamka. Szyjka owszem gotowa, ale rozwarcie od grudnia całe pol centymetra. Po prostu masakra. I przyjemny masaż szyjki, ale nawet nie przeżywałam z nerwów. Usg ledwo dał radę zrobić. Waga wyszła 3590, wiec oszacował na 3200-3500. Dalsze wiadomości też mało ciekawe, we wtorek znowu ktg, dopiero skierowanie 15go na oddział. Tyle, że jak będzie w szpitalu to będzie ogarniał, żeby mnie wcisnąć już 12go, 13go. Powie we wtorek. I nie ukrywał, ze mogą nie chcieć w szpitalu wcześniej wywoływać. Mówił, ze jak nie damy rady wywołać to cc. Ogólnie lipa. Pojechaliśmy zjeść ostrą pizzę, chociaż nienawidzę pikantnego jedzenia. Ale powiem Wam, ze juz nie wierzę w te naturalne sposoby.


"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
Nie denerwuj się Kochana! Trzymam kciuki za ostrą pizzę aby pomogła,a może na jakiś szybki spacer spróbuj się w weekend wybrać?? Nie wiem,ja się nie bardzo znam na tym przyspieszaniu... :-(
 
Hej laski. Doszłam do siebie, a prawie był płacz. Najpierw ktg, bez niespodzianek. Aż dwa skurcze a siedziałam ponad godzinę. Potem ręczne badanie i załamka. Szyjka owszem gotowa, ale rozwarcie od grudnia całe pol centymetra. Po prostu masakra. I przyjemny masaż szyjki, ale nawet nie przeżywałam z nerwów. Usg ledwo dał radę zrobić. Waga wyszła 3590, wiec oszacował na 3200-3500. Dalsze wiadomości też mało ciekawe, we wtorek znowu ktg, dopiero skierowanie 15go na oddział. Tyle, że jak będzie w szpitalu to będzie ogarniał, żeby mnie wcisnąć już 12go, 13go. Powie we wtorek. I nie ukrywał, ze mogą nie chcieć w szpitalu wcześniej wywoływać. Mówił, ze jak nie damy rady wywołać to cc. Ogólnie lipa. Pojechaliśmy zjeść ostrą pizzę, chociaż nienawidzę pikantnego jedzenia. Ale powiem Wam, ze juz nie wierzę w te naturalne sposoby.


"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
Dreams, ja tez chcialam naturalnie i u mnie tez lipa, ale z powodu ulozenia. Bedzie dobrze, cc nie jest takie straszne. Oczywiście wg mnie naturalnie lepiej, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. W naszym przypadku to sposob porodu to juz... drugorzedna sprawa.
Wierze w ciebie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry