reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zobacz załącznik 834317 Jestem juz po badaniu. Dzieciaczek zdrowy, ma 6cm :)wyniki badan nifty byly ale nie chciala mi dr powiedziec jaka plec, powiedziala, ze nie badali tego.. tia jasne. Mowila, ze za 4tyg poznam juz plec na usg. Najwazniejsze, ze badania dobrze wyszly, plec nie ma znaczenia. Co do plamien to podobno tak sie zdarza i mam sie nie martwic, nie zbadala mi szyjki, bo to tez przy kolejnym usg, tsh tez do powtorzenia za 4tyg. Ach ta Dania..
No to super! Mi to tak trochę na chłopaka wygląda, ale mogę się mylić. Tak Dania... skąd my to znamy...
 
reklama
Cześć :-) Postanowiłam się przywitać oficjalnie bo bardzo chciałam być z @dreamscometrue na jednym etapie :-D Także udało się i mi a Ciebie już za chwilę nie będzie w dwupaku :-D
Większość z Was kojarzę po nikach z wątku kto po in vitro.
Podczytuję Was od pewnego czasu i śledzę na bieżąco Wasze piękne wózki i akcesoria, ale ja jeszcze na to muszę poczekać.
Obecnie jestem w 8 + 5 tc bliźniaczej:-) Do tej pory bałam się mówić o tym głośno, ale wczoraj na wizycie dr powiedziała, wszystko jest dobrze i czas najwyższy się tym chwalić :-)
Super, gratuluję! [emoji4] Fajnie jest Cię widzieć na tym wątku [emoji18] Gratuluję bliźniaków! Masz nagrodę za wytrwałość [emoji106]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja powiedziałam chyba w 8tc. Początkowo chcieliśmy zaczekać do 12tc ale nie daliśmy rady bo fatalnie znosiłam początek ciąży;)Cudowne chwile przed Wami! Trzymam kciuki żeby ciąża przebiegała książkowo! :)
Ja właśnie też tak 'dobrze' znosilam pierwszy trymestr że już wszyscy sami się domyslili [emoji23]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj tyle myślałam nad tymi łóżeczkami, a dzisiaj wiem jeszcze mniej niż wczoraj [emoji14] Mąż mnie uświadomił, że tego łóżeczka chicco nie da się przypiąć do naszego łóżka. Chodzi mi o te pasy, a nasze łóżko nie jest standardowe z materacem. Czytałam, że to łóżeczko stabilne i wielu rodziców nie przypina, ale ja balabym się... I tak się teraz zastanawiam czy nie zdecydować się jedynie na to zwyczajne drewniane łóżeczko 60×120. Dzidziuś i tak będzie spał z nami w pokoju, więc nie wiem czy w takiej sytuacji nie darować sobie tego łóżeczka dostawnego. Jak myślicie?
My będziemy mieli zwykle drewniane łóżeczko [emoji4] Szacujemy że co najmniej do roku dziecko będzie z nami w jednym pokoju.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim :) mam pytanie do dziewczyn karmiących piersią. Moja mala od kilku dni dosłownie cały dzien wisi mi przy piersi, nic nie mogę w domu zrobić, przy piersi zasypia a jak odkładam do wózka to płacz. Poradzcie coś, bo jestem już wykończona, coraz częściej zastanawiam się nad podaniem butelki ale to już pewnie będzie koniec karmienia piersią :/ wieczorem jak się napije po kapaniu to potrafi 5, 6 godzin przespać, a w dzień prawie wcale nie śpi :)
Moja też usypia na piersi a tylko mamusia chce odłożyć to płacz hi i hi hi
Ja karmię pierś + butelka odciagniete + mieszanka i mała dalej bardzo lubi cyca .
 
IMG-20180105-WA0008.jpg
A my się witamy i jutro miesiąc mamy :)
 

Załączniki

  • IMG-20180105-WA0008.jpg
    IMG-20180105-WA0008.jpg
    127,5 KB · Wyświetleń: 502
  • IMG-20180105-WA0020.jpg
    IMG-20180105-WA0020.jpg
    118,2 KB · Wyświetleń: 102
  • 20171224_131709.jpg
    20171224_131709.jpg
    887,8 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry