reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jest stres przed CC. Ja nawet na stole się stresowałam. Przy każdym porodzie jest stres. Jedna ma mniejszy druga większy

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sie stresowalam dopiero w trakcie i chyba z miliard zdrowasiek odklepalam, byle tylko uslyszec juz Lilki placz.
Ale jak sama decyzja o cc zapadla to jakos tak na spokojnie to przyjelam i grzecznie czekalam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja podwojnie chodze do lekarza. I bylam tez wczoraj na wizycie. Wiec jeden mowi ze szansa na obrocenie jest niewielka i jak sie zoba zymy za 3tyg to zdecydujemy, bo a nuż... a drugi mowi, ze wg niego raczej szans nie ma. Dziecko 2,3kg, plynow nie ma jakos bardzo duzo, w normie ale blizej dolnej granicy, dzidzia siedzi mocno w miednicy i wypisal mi skierowanie na cc na 9grudnia... ehhh. Nic naturalnie nie bedzie w tej mojej ciazy. Żywke trzeba bylo wsadzic na sile do srodka, cudem zechciala zostac, a teraz zaparla sie zeby nie wychodzic...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ważne,ze wszystko pod kontrola. Mała ma jeszcze chwilkę czasu ale widać ma swoje zdanie i juz od pierwszych chwil chce o sobie decydować [emoji6]. Teraz moze trochę Cię zaskoczyli ta decyzja o cc ale bedzie wszystko dobrze.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Pewnie jak tylko zaczną wyjmować :) a później przytulasek z dzidzia [emoji3]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Wiecie moj maz wczoraj byl ze mna na wizycie i zastanawial sie po wyjsciu czy nie poprosic o przesuniecie tego terminu cc, bo nie pojdziemy na najnowsze gwiedne wojny :) potem pol drogi do ikei wymyslalismy co moglby powiedziec lekarzowi :)

On tez sie chyba stresuje tym moim.porodem ze takie mysli chodza mu po glowie...

W ogole wczoraj mielismy smieszny dzien. Jezdzilismy wybierac oswietlenie, kabine prysznicowa, osprzet elektryczny itd (oczywiscie polowa nadal nie wybrana) i naszlo nas na piosenki otto. Spiewalismy zasmazke, i sliczna higieniczna... chyba mielismy, jak to moj maz mowi, laga mozgu :) i potrzebowalismy sie wyluzowac. A na koniec calej wycieczki bylismy w kinie na Thorze. Jak dla mnie super. Bardzo lubie universum Marvela :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ważne,ze wszystko pod kontrola. Mała ma jeszcze chwilkę czasu ale widać ma swoje zdanie i juz od pierwszych chwil chce o sobie decydować [emoji6]. Teraz moze trochę Cię zaskoczyli ta decyzja o cc ale bedzie wszystko dobrze.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Tak naprawde to mnie nie zaskoczyli, juz od jakiegos czasu mowili, ze jak sie nie przekreci to cc. Tylko bardzo chcialam naturalnie sprobowac.

Ale fakt Żywka swoje zdanie ma. Oby nie byla tak charakterna jak mama :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie stresowalam dopiero w trakcie i chyba z miliard zdrowasiek odklepalam, byle tylko uslyszec juz Lilki placz.
Ale jak sama decyzja o cc zapadla to jakos tak na spokojnie to przyjelam i grzecznie czekalam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No u mnie też podobnie. Jak małego wyjmowali prosiłam tylki, żeby płakał

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie moj maz wczoraj byl ze mna na wizycie i zastanawial sie po wyjsciu czy nie poprosic o przesuniecie tego terminu cc, bo nie pojdziemy na najnowsze gwiedne wojny :) potem pol drogi do ikei wymyslalismy co moglby powiedziec lekarzowi :)

On tez sie chyba stresuje tym moim.porodem ze takie mysli chodza mu po glowie...

W ogole wczoraj mielismy smieszny dzien. Jezdzilismy wybierac oswietlenie, kabine prysznicowa, osprzet elektryczny itd (oczywiscie polowa nadal nie wybrana) i naszlo nas na piosenki otto. Spiewalismy zasmazke, i sliczna higieniczna... chyba mielismy, jak to moj maz mowi, laga mozgu :) i potrzebowalismy sie wyluzowac. A na koniec calej wycieczki bylismy w kinie na Thorze. Jak dla mnie super. Bardzo lubie universum Marvela :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ta część Thora jest super. Uśmiałam się na nim :)

To u nas m na wizycie pytał czy nie da się przesunąć CC na styczeń [emoji23] a Gabik i tak zadecydował, że urodzi się dużo wcześniej [emoji23] mój od początku był ułożony nóżkami w dół.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry