reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mówiłam, że chłopak i w sumie każdy tak mi mówił to uwierzyłam :p tylko mąż i teściowa, że dziewczynka

Kurczę ja tez czuje ,ze chłopak, mąż tez , juz sie doczekać nie mogę poznania płci [emoji847]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
A mi terminu jeszcze nie wpisał a juz 9 tc kończę [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

ktos dodal ze najbardziej prawdopodobna jest ta z prenatalnych, wiec dlatego podaje nowy termin, jesli tak nie jest to niech zostanie 30.04

Ja dostałam termin z USG serduszkowym w klinice. Tak mi powiedział gin, więc tego się trzymam :p ale karte ciąży założył mi inny ginekolog i mam wpisane termin z OM, więc też się różni.
Z tego co widać, to też ile lekarzy tyle opinii. Zresztą to chyba tak bardziej orientacyjnie. Oby wytrwać do końca. :)
emoji110.png
 
Kurczę ja tez czuje ,ze chłopak, mąż tez , juz sie doczekać nie mogę poznania płci [emoji847]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ja od samego początku wiedziałam, że chłopak będzie [emoji3] każdy z resztą tak mówił. Ani raz nie padła dziewczynka [emoji3]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie straszcie, że jej coś wyrośnie :p:D

Heh... ja nie straszę, tylko stwierdzam, że moje przeczucia się sprawdziły. Z ubrankami i tak czekałam do połówkowego na potwierdzenie płci. Zresztą aktualnie mam zakupionych tylko 6 bodziaków i to na rozmiar 68 i 74, plus dresik na 74 i kombinezon na wyjście ze szpitala, bo bardzo mi się spodobał.
Aktualnie czekam na bujaczek i pieluchy tetrowe... dziś zostało wysłane więc czekam na kuriera
emoji3.png
OKROPNIE niecierpliwie.
 
Kurczę ja tez czuje ,ze chłopak, mąż tez , juz sie doczekać nie mogę poznania płci [emoji847]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
U mnie wszyscy mówili że chłopak będzie, do brzucha mówilismy już Piotruś a tu taka niespodzianka będzie ANIA :)
 
reklama
Do góry