reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas wszystko dobrze. Prenatalne usg ok, czekam jeszcze na wyniki z krwi i omówienie ich z genetykiem. Prawdopodobnie córeczka będzie :)

Dziewczynka! Świetnie, bo straszą wojnami
emoji23.png
Gratulacje

czy moge prosic o zmiane terminu porodu na 06.05 ? z prenatalnych wyszedl mi ten termin, u mojego gin. 30.04

Teraz data będzie Ci się zmieniać co chwila. Ponoć najlepiej sugerować się z USG do 8 tc.
 
reklama
Superowo [emoji846] zawsze myślałam ze same chłopaki z invitro a ostatnio chyba więcej dziewczynek [emoji846]teraz tylko niech rośnie brzusio [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Brzusio już rośnie ;) lekarz płeć określał na podstawie jakiejś kości czy coś i tlumaczył, że u dziewczynek i chlopców na tym etapie narządy wyglądają identycznie ale ze u chlopca jest to zakrzywione bo moszna. I ze według jego doświadczenia chłopca to będę miała, ale w drugiej ciąży bo tu jest prosto idąca linia.
 
Brzusio już rośnie ;) lekarz płeć określał na podstawie jakiejś kości czy coś i tlumaczył, że u dziewczynek i chlopców na tym etapie narządy wyglądają identycznie ale ze u chlopca jest to zakrzywione bo moszna. I ze według jego doświadczenia chłopca to będę miała, ale w drugiej ciąży bo tu jest prosto idąca linia.

Mój na pierwszych prenatalnych mówił ze na 90% dziewucha i powiem Ci ze tak się nastawiłam ze później jak szlam na drugie prenatalne to tylko myślałam żeby zdrowe i czy siusiak nie wyrósł bo mnie wszyscy straszyli ze się mylą lekarze a Ja już sukienki kupowałam [emoji23][emoji23] wczoraj wieszałam zasłony a mój M mówi „Matko jak tu różowo jak u księżniczki a Ja a jak ma być jak to córcia będzie” [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynka! Świetnie, bo straszą wojnami
emoji23.png
Gratulacje



Teraz data będzie Ci się zmieniać co chwila. Ponoć najlepiej sugerować się z USG do 8 tc.
ktos dodal ze najbardziej prawdopodobna jest ta z prenatalnych, wiec dlatego podaje nowy termin, jesli tak nie jest to niech zostanie 30.04
 
Mój na pierwszych prenatalnych mówił ze na 90% dziewucha i powiem Ci ze tak się nastawiłam ze później jak szlam na drugie prenatalne to tylko myślałam żeby zdrowe i czy siusiak nie wyrósł bo mnie wszyscy straszyli ze się mylą lekarze a Ja już sukienki kupowałam [emoji23][emoji23] wczoraj wieszałam zasłony a mój M mówi „Matko jak tu różowo jak u księżniczki a Ja a jak ma być jak to córcia będzie” [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie nie wiem czy być tak na 100% pewna, że dziewczynka... Chociaż lekarz był przekonany i ma doświadczenie w prenatalnych:p to chyba trzeba mu wierzyć. Zobaczymy :)
 
reklama
Do góry