reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Na to żeby rodzić bo mówiła że wtedy już bardzo nawet nie powstrzymuje się porodu

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Wiadomo, ze im dluzej bedzie w brzuchu tym lepiej dla dziecka.
Ale prawda jest taka, ze szpitale z 3 stopniem referencyjnosci ratuja dzieci od 25tygodnia.
Ja rodzilam w szpitalu, w ktorym ratowali 500g noworodki.
32 tydzien to nadal za wczesnie, wiec zachowaj spokoj i wytlumacz dzieciatku, ze ma siedziec tam gdzie jest, ale jesli cos zacznie sie dziac to da rade. Ja urodzilam sie w 33tyg, a to bylo ponad 30lat temu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak bo cesarki u mnie są umawiamy dokładnie w 38+0 tc

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Hmm wczesnie... Mi moja gin mowila, ze ona nie jest zwolennikiem ciecia wczesniej niz w 39t, bo jesli mozna to zaplanowac to po co tak wczesnie dziecko wyciagac...
No i moja byla drobna wiec kazdy dodatkowy tydz byl dla niej dobry.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG-20171103-WA0006.jpg

Ogłaszam konkurs na arbuzy !!!!!
Mój w miesiąc urósł jak szalony hi hi hi
 

Załączniki

  • IMG-20171103-WA0006.jpg
    IMG-20171103-WA0006.jpg
    109,3 KB · Wyświetleń: 460
reklama
Do góry