reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny pytanko czy takie wieczorne twardnienie brzucha jest niebezpieczne ? Mam tak po całym dniu jak chodzę ze wieczorem jest taki twardy i mam wrażenie jakby coś mi zalegało na żołądku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jesli po polozeniu sie i odpoczeciu przechodzi to nie ma pwoodow do obaw. Jesli mimo odpoczynku dalej nest twary - skonsultuj to.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tam Twoja coreczka? :-)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A dziekuje odpukac rosnie jak na drozdzach...pulpecik jest...podobno tylko je i spi. Wieczorem jak ja klade to na poerwsze jedzenie budzi sie po 6-7 godz. Kolki nas ominwly ale zaczynaja dziaselka ja swedzic juz.
 
Dopiero wróciliśmy do domu po polowkowym. Z małym wszystko wyśmienicie. Buziaki przesyłał mamusi!! Tak usteczka układał. Ma już 414 gram :) wszystkie parametry ok tak dr powiedział.
pytałam o twardnienie i bóle brzucha to zbadał mi szyjkę i ma 37 mm (mówił że ok ale ja nie wiem). Powiedział że jeśli te bóle i twardnienie nie skracają szyjki to się nimi nie przejmować bo w ciąży to dość normalne.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dopiero wróciliśmy do domu po polowkowym. Z małym wszystko wyśmienicie. Buziaki przesyłał mamusi!! Tak usteczka układał. Ma już 414 gram :) wszystkie parametry ok tak dr powiedział.
pytałam o twardnienie i bóle brzucha to zbadał mi szyjkę i ma 37 mm (mówił że ok ale ja nie wiem). Powiedział że jeśli te bóle i twardnienie nie skracają szyjki to się nimi nie przejmować bo w ciąży to dość normalne.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Super , gratuluję udanej wizyty [emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kredko nie wiem czy to to samo ale mi na poczatku ciazy cos sie stalo z prawa noga...jakby dzuecko ucisnelo na nerw ze jak wstalam to gdyby nie moj m to bym upadla...noga byla przez kilka godz wylsczona z zycia...bylam noszona na rekach do wc i do wanny :)...chociaz jakis plus :)
Kath serio? Nie mowilas o tym albo mnie skleroza dopada[emoji6]
 
Kath serio? Nie mowilas o tym albo mnie skleroza dopada[emoji6]
Chyba nie mowilam...po twoim poscie mi sie przypomnialo...malo co nie jechalabym na izbe...ale przeszlo...takie uczùcie jakbym nogi nie miala...kurde...tak szczerze to mnie w ciazy wszystkie plagi swiata spotkaly...kocham moja corke nad zycie i bardzo sie cieszylam ze zaszlam ale bycie w ciazy to byl dla mnie dramat...od krwawienia do szpitali...przez cukrzyce nadcisnienie opuchniecie antybiotyki wzrost crp...nie moglam doczekac sie porodu...
 
Chyba nie mowilam...po twoim poscie mi sie przypomnialo...malo co nie jechalabym na izbe...ale przeszlo...takie uczùcie jakbym nogi nie miala...kurde...tak szczerze to mnie w ciazy wszystkie plagi swiata spotkaly...kocham moja corke nad zycie i bardzo sie cieszylam ze zaszlam ale bycie w ciazy to byl dla mnie dramat...od krwawienia do szpitali...przez cukrzyce nadcisnienie opuchniecie antybiotyki wzrost crp...nie moglam doczekac sie porodu...
Oj kochana ale Majeczka jest warta wszystkiego!
A niby ciaza to taki mily czas... moze jeszcze bedzie... na razie to bym duzo dala zeby ktos mi powiedzial dlaczego mam te bole.. oby z kropkiem bylo ok bo bole przezyje byle by miec pewnosc ze nic sie nie dzieje
 
reklama
Evulek a prywatnie nie idziesz?
Ja bylam w niedziele prywatnie i ten lekarz u ktorego bylam przyjmuje od 5 września wiec dzis poszlam sie umowic do przychodni i dali mi nr do poloznej wiec zadzwonilam i ona pytala który tydzień ciąży ja na to ze 6t5d i umowila mnie na srode przyszla ale nie wiem czy zrobi mi juz usg. Jak nie to zobacze kiedy mi zaproponuja usg jak duzo pozniej niz polowa wrzesnia to pojde prywatnie na poczatku wrzesnia do polskiej kliniki.
 
Do góry