reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja bylam w niedziele prywatnie i ten lekarz u ktorego bylam przyjmuje od 5 września wiec dzis poszlam sie umowic do przychodni i dali mi nr do poloznej wiec zadzwonilam i ona pytala który tydzień ciąży ja na to ze 6t5d i umowila mnie na srode przyszla ale nie wiem czy zrobi mi juz usg. Jak nie to zobacze kiedy mi zaproponuja usg jak duzo pozniej niz polowa wrzesnia to pojde prywatnie na poczatku wrzesnia do polskiej kliniki.
A 6t5d wyszlo Ci z usg? Bo mi na pierwszej wizycie lekarz powiedzial ze wychodzi 5t0d i on to liczyl jakos z daty punkcji chyba wiec dzis 6t4d. Ja czekam na piatek wieczor i jak wszystko bedzie ok to dopiero ide do gp. Tylko dalej nie wiem na ktory szpital sie zdecydowac... mam 3 w dublinie i o kazdym i dobre i zle opinie jak to zwykle bywa..
 
reklama
Oj kochana ale Majeczka jest warta wszystkiego!
A niby ciaza to taki mily czas... moze jeszcze bedzie... na razie to bym duzo dala zeby ktos mi powiedzial dlaczego mam te bole.. oby z kropkiem bylo ok bo bole przezyje byle by miec pewnosc ze nic sie nie dzieje
No wlasnie o tym mowie...dlaczego nie mozemy nie miec boli krwawien i nie bac sie cala ciaze ze cos jest nie tak...kredko mnie tez pobolewalo jak na @. Mialam takie uczucie ze zaraz chlusnie goraca krew na cale szczescie do tego nie doszlo wiec moze to naprawde ta macica...
 
No wlasnie o tym mowie...dlaczego nie mozemy nie miec boli krwawien i nie bac sie cala ciaze ze cos jest nie tak...kredko mnie tez pobolewalo jak na @. Mialam takie uczucie ze zaraz chlusnie goraca krew na cale szczescie do tego nie doszlo wiec moze to naprawde ta macica...
O widze ze Ty tez spac nie mozesz[emoji6] ja od drugiej sie mecze... wlasnie zjadlam kanapke z miodem i pije mietke to moze mi bedzie slodziej zasnac.. kath ja mam wrazenie ze wiele Twoich perypetii pokrywa sie z moimi chociaz Ty mialas na prawde przewalone z plamieniami... oby mnie to nie dopadlo! Zagladam w majtki caly czas ale to tylko progesteron na szczescie i niech tak zostanie! A bol tak miedzy innymi taki jakby mialo zaraz chlusnac, podobno mam mala macice bo jest ona taka troche przycieta z kazdej strony wiec jeszcze licze na to ze te bole to to ze ona sie powieksza. I nie moge na prawym boku lezec tylko najlepiej na plecach ale tak trudno mi zasnac wiec lewy bok na ktorym zazwyczaj spie mi zostaje. Chociaz teraz czuje ze ciut lepiej niz wczoraj i ony tak dalej[emoji4]
 
A 6t5d wyszlo Ci z usg? Bo mi na pierwszej wizycie lekarz powiedzial ze wychodzi 5t0d i on to liczyl jakos z daty punkcji chyba wiec dzis 6t4d. Ja czekam na piatek wieczor i jak wszystko bedzie ok to dopiero ide do gp. Tylko dalej nie wiem na ktory szpital sie zdecydowac... mam 3 w dublinie i o kazdym i dobre i zle opinie jak to zwykle bywa..

Z usg wychodzi 6t6d jeden dzien do przodu. U mnie policzyl od transferu a na usg wyszło jeden dzien dłużej. Tez mam problem ze szpitalem nie mam pojecia czy szpital w moim miasteczku ma dobra opinie. To juz jutro uslyszysz pieknie bijące serduszko[emoji4] [emoji110]
 
Kochane :)Dzidzia ma 3,15 cm ,Jej serduszko bije 171 bmp...ulzylo mi :) Jest taka duza....przez trzy tygodnie strasznie urosła...:D ,zaczynam zmniejszać dawkę progesteronu, a 9 września juz całkowicie odstawić.Kolejna wizyta 19.09.To są najpiękniejsze chwile w życiu ☺
 
To i ja do was sie dołączę [emoji4] skoro tu tyle znajomych profili.
Za tydzien mam pierwsza wizytę u poloznej w UK modle sie aby mi zrobili USG to bym byla juz spokojniejsza bo nie wiem jak tu wytrzymac do 12tc.
Nie chce cię smucić ale niestety musisz czekać do 12 tyg chyba ze pójdziesz do pl lekarza.
 
A juz tylko wyglądam porodu :) u mnie w niedz juz będzie pełne 38 tyg i naprawdę juz bym chciała urodzić . Miałam skurcze przepowiadające ale teraz jak by mi przeszło :( torba spakowana ubranka poprane i poukładane tylko łóżeczko w ten weekend składamy :) w dalszym ciągu mam drętwienie rak i przytym ból:( w pierwszej ciazy padło na nogi a teraz na ręce . Strach pomyśleć co będzie w 3:) Dziewczyny muszę wam powiedzieć ze ten 9 mc jest naprawdę najbardziej męczący .
 
Kochane :)Dzidzia ma 3,15 cm ,Jej serduszko bije 171 bmp...ulzylo mi :) Jest taka duza....przez trzy tygodnie strasznie urosła...:D ,zaczynam zmniejszać dawkę progesteronu, a 9 września juz całkowicie odstawić.Kolejna wizyta 19.09.To są najpiękniejsze chwile w życiu ☺

Gratulacje! :D Aż ciekawa jestem co u naszego Bobo, daaawno go nie widziałam

Ja dziś właśnie skończyłam 12 tydzień. Jupi! Jutro prenatalne i wizyta u lekarza, co dalej z luteiną i z innymi lekami.
Jak to jest z poznaniem płci dzieciątka? Warto pytać? Czy lepiej jeszcze zaczekać, by pewność była większa?

Fajnie widzieć ponownie znane mi już dziewczyny.
 
Gratulacje! :D Aż ciekawa jestem co u naszego Bobo, daaawno go nie widziałam

Ja dziś właśnie skończyłam 12 tydzień. Jupi! Jutro prenatalne i wizyta u lekarza, co dalej z luteiną i z innymi lekami.
Jak to jest z poznaniem płci dzieciątka? Warto pytać? Czy lepiej jeszcze zaczekać, by pewność była większa?

Fajnie widzieć ponownie znane mi już dziewczyny.
Ja zapytalam lekarza co myśli o plci. Powiedział ze na 70% dziewczyna. Moja lekarka prowadząca się śmiała ze jak ten lekarz cos z siebie wydusi to już to raczej pewne. No i póki co Zosi nic nie urosło[emoji5] w przyszłym tygodniu mam połówkowe to myślę ze bedzie 99% pewności

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Gratulacje! :D Aż ciekawa jestem co u naszego Bobo, daaawno go nie widziałam

Ja dziś właśnie skończyłam 12 tydzień. Jupi! Jutro prenatalne i wizyta u lekarza, co dalej z luteiną i z innymi lekami.
Jak to jest z poznaniem płci dzieciątka? Warto pytać? Czy lepiej jeszcze zaczekać, by pewność była większa?

Fajnie widzieć ponownie znane mi już dziewczyny.

U mnie w 12 tyg mowili, ze za wczesnie. Za to w 16 praktycznie zaraz po uruchomieniu usg moja gin mi powiedziala, ze na jej oko jest dziewczynka [emoji4] No i tak juz zostalo [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry