reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja już po [emoji4]mały waży 1100g i ułożył się główką w dół, bo ostatnio był ciągle położony miednicowo .
Powodzenia na wizytach @M@gda, @natalix0, @Joko86 [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Świetne wieści [emoji846] a plan masz SN czy CC ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanko czy takie wieczorne twardnienie brzucha jest niebezpieczne ? Mam tak po całym dniu jak chodzę ze wieczorem jest taki twardy i mam wrażenie jakby coś mi zalegało na żołądku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanko czy takie wieczorne twardnienie brzucha jest niebezpieczne ? Mam tak po całym dniu jak chodzę ze wieczorem jest taki twardy i mam wrażenie jakby coś mi zalegało na żołądku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam tak ze zmęczenia. Trzeba obserwować bo czasem to świadczy o kłopotach z szyjka. Ale jak tylko wieczorem jak jesteś zmęczona to norma

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny a czy pamietacie czy na poczatku mialyscie takie bole jak @ ale tak ze jakby takie dretwienie w nogi szlo? Bo mi sie tak stalo 1.5 tyg temu i dzis ponownie[emoji17] tylko nawet mialam wrazenie ze macica boli bardziej. Wzielam nospe i magnez i zasnelam, przed chwila sie obudzilam.ale nogi zdretwiale
 
Świetne wieści [emoji846] a plan masz SN czy CC ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszego synka rodziłam naturalnie[emoji4], a teraz pewnie też, zobaczymy jak się potoczy w pierwszej ciąży lezalam 2 tyg. Przed porodem na patologii ciąży mam maloplytkowisc ciążową, zobaczymy jak teraz będzie [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanko czy takie wieczorne twardnienie brzucha jest niebezpieczne ? Mam tak po całym dniu jak chodzę ze wieczorem jest taki twardy i mam wrażenie jakby coś mi zalegało na żołądku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A bierzesz żelazo?To raczej ze zmęczenia [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a czy pamietacie czy na poczatku mialyscie takie bole jak @ ale tak ze jakby takie dretwienie w nogi szlo? Bo mi sie tak stalo 1.5 tyg temu i dzis ponownie[emoji17] tylko nawet mialam wrazenie ze macica boli bardziej. Wzielam nospe i magnez i zasnelam, przed chwila sie obudzilam.ale nogi zdretwiale
Kredko nie wiem czy to to samo ale mi na poczatku ciazy cos sie stalo z prawa noga...jakby dzuecko ucisnelo na nerw ze jak wstalam to gdyby nie moj m to bym upadla...noga byla przez kilka godz wylsczona z zycia...bylam noszona na rekach do wc i do wanny :)...chociaz jakis plus :)
 
reklama
Kredko nie wiem czy to to samo ale mi na poczatku ciazy cos sie stalo z prawa noga...jakby dzuecko ucisnelo na nerw ze jak wstalam to gdyby nie moj m to bym upadla...noga byla przez kilka godz wylsczona z zycia...bylam noszona na rekach do wc i do wanny :)...chociaz jakis plus :)
Jak tam Twoja coreczka? :-)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry