reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A tymczasem, jestem po wizycie. Badanie robił ten sam lekarz co w listopadzie stwierdził 'no heartbeat' ... w tym samym pokoju na tej samej kozetce , Więc trzeslam.sie jak galareta, Ale cieszę się , że to on , bo jest bardzo dobry i znany w środowisku. Zrobił echo serca i obejrzał całe dziecko. Wszystko ok , tylko jest trochę za duży , obwód brzucha AC szczegolnie- powyżej 95centyla, ale reszta też duza, wiec dali mi skierowanie na krzywa , bo może być cukrzyca. Drugiego worka nie widział, krwiak to wg niego nie krwiak tylko tak jakoś ułożone łożysko, które jest ciągle bardzo nisko ż przodu , dodatkowy scan po 30tygodniu żeby to sprawdzić. Także może , nie idealnie ale póki co nie jest zle. [emoji4]
Jestem.szczesliwa , Ale jeszcze nie płakałam ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że jest dobrze :)
 
reklama
A tymczasem, jestem po wizycie. Badanie robił ten sam lekarz co w listopadzie stwierdził 'no heartbeat' ... w tym samym pokoju na tej samej kozetce , Więc trzeslam.sie jak galareta, Ale cieszę się , że to on , bo jest bardzo dobry i znany w środowisku. Zrobił echo serca i obejrzał całe dziecko. Wszystko ok , tylko jest trochę za duży , obwód brzucha AC szczegolnie- powyżej 95centyla, ale reszta też duza, wiec dali mi skierowanie na krzywa , bo może być cukrzyca. Drugiego worka nie widział, krwiak to wg niego nie krwiak tylko tak jakoś ułożone łożysko, które jest ciągle bardzo nisko ż przodu , dodatkowy scan po 30tygodniu żeby to sprawdzić. Także może , nie idealnie ale póki co nie jest zle. [emoji4]
Jestem.szczesliwa , Ale jeszcze nie płakałam ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

To dobrze ze wszystko w miarę w normie . A kiedy robiłaś ostatnio krzywa ? Dużo przytyłaś już w ciazy ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tymczasem, jestem po wizycie. Badanie robił ten sam lekarz co w listopadzie stwierdził 'no heartbeat' ... w tym samym pokoju na tej samej kozetce , Więc trzeslam.sie jak galareta, Ale cieszę się , że to on , bo jest bardzo dobry i znany w środowisku. Zrobił echo serca i obejrzał całe dziecko. Wszystko ok , tylko jest trochę za duży , obwód brzucha AC szczegolnie- powyżej 95centyla, ale reszta też duza, wiec dali mi skierowanie na krzywa , bo może być cukrzyca. Drugiego worka nie widział, krwiak to wg niego nie krwiak tylko tak jakoś ułożone łożysko, które jest ciągle bardzo nisko ż przodu , dodatkowy scan po 30tygodniu żeby to sprawdzić. Także może , nie idealnie ale póki co nie jest zle. [emoji4]
Jestem.szczesliwa , Ale jeszcze nie płakałam ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno wszystko będzie super. A nawet jeśli to cukrzyca ciążowa to jest to do ogarnięcia. [emoji7] [emoji9] [emoji9]
 
To dobrze ze wszystko w miarę w normie . A kiedy robiłaś ostatnio krzywa ? Dużo przytyłaś już w ciazy ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie robiłam krzywej w ciąży. W UK robią krzywa chyba po 32tc. W 14tc miałam +2kg , a od tamtej pory boję się wazyc... jutro może stanę na wage, Ale myślę że będzie ok +5/6... nie wiem czy to dużo na 21tc

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do dziewczyn co już mają wózki zakupione i wytestowane? Jakie polecacie ? Zaznaczę że muszą być koła pąpowane, bo mieszkam na Wsi i u nas drogi polne[emoji6] muszę coś poszukać nie drogiego i używany, bo u nas krucho z kasą...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie robiłam krzywej w ciąży. W UK robią krzywa chyba po 32tc. W 14tc miałam +2kg , a od tamtej pory boję się wazyc... jutro może stanę na wage, Ale myślę że będzie ok +5/6... nie wiem czy to dużo na 21tc

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

No to może tu być problem ale powiem Ci ze tu było troszkę dziewczyn co miały cukrzyce i dzieciaki faktycznie ponad 4kg . Eee to nie dużo przytyłaś . Myśle ze w sam raz teraz podobno zaczniesz dopiero przybierać [emoji6] ale co tam ważne żeby z dzieciątkiem wszystko dobrze było . Ja w ogóle podziwiam was dziewczyny mieszkające za granica . Jak czytam jakie tam maja lajtowe podejście do ciąży to Ja bym chyba osiwiała [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to może tu być problem ale powiem Ci ze tu było troszkę dziewczyn co miały cukrzyce i dzieciaki faktycznie ponad 4kg . Eee to nie dużo przytyłaś . Myśle ze w sam raz teraz podobno zaczniesz dopiero przybierać [emoji6] ale co tam ważne żeby z dzieciątkiem wszystko dobrze było . Ja w ogóle podziwiam was dziewczyny mieszkające za granica . Jak czytam jakie tam maja lajtowe podejście do ciąży to Ja bym chyba osiwiała [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój pierworodny 4250 i 57cm... A i tak był malutki... cukrzycy wtedy nie miałam.
Tak , mają tu lajtowe podejście przewaznie , ale ja mam wyjątkowo dobra opiekę tym razem, głównie przez to , Że wybrałam dobry szpital no i jak patrzą , że ivf, poronienie, wada serca itp to trochę bardziej się przykladaja.
Ostatnio ogladalam z mężem Bridget Jones Baby, patrzę... A ona poszła rodzić do mojego szpitala ! [emoji3][emoji28]
A poza tym jadę niedługo na miesiąc do Pl to skonsultuje się z moją stara gin i porobie ewentualnie dodatkowe badania .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa, to moje bejbi :
1500396159-aaaaaa.jpeg


Widzicie jaki uśmiech?! [emoji1]
A chwilę wcześniej kciuka ssal [emoji7]

@Oska305 przez Ciebie Tobiasz chodzi mi po głowie , przypomniałaś mi , Że to było moje ulubione imię w liceum, jakiś prezenter z muzycznego kanału tak miał na imię [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaa, to moje bejbi :
1500396159-aaaaaa.jpeg


Widzicie jaki uśmiech?! [emoji1]
A chwilę wcześniej kciuka ssal [emoji7]

@Oska305 przez Ciebie Tobiasz chodzi mi po głowie , przypomniałaś mi , Że to było moje ulubione imię w liceum, jakiś prezenter z muzycznego kanału tak miał na imię [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne Maleńkie Słoneczko [emoji7]

Tobiasz jakoś nigdy mi specjalnie po głowie nie chodził. Miał być Mikołaj, ale teraz ich pełno. Chciałam imię żeby było i tu i w UK, bo nie wiem jeszcze czy tam nie wrócę. Dlatego nasz Aniołek dostał imię Natan, a teraz będzie Tobiasz i Sara. Polecam. Tobinki to słodziaki. Już to wiem[emoji7] [emoji7] [emoji9]
 
Do góry