reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
W nich dzieci mają fatalna pozycje, kręgosłup w bardzo złym ustawieniu, napięcie mięśniowe osłabione,sa wbrew anatomii i prawidłowemu rozwojowi dziecka. Do tego dzieci bardzo często muszą zmienić gondole na spacerówka zanim zaczną siedzieć (nie każdy pomyśli tak jak Ty żeby wybrać duża gondole) i tego typu wozki nie dają możliwości na bezpieczna zmianę. Ale oczywiście kazdy kupuje to co uważa za stosowne ja na szczęście posiadam wiedzę i wyobraźnie i swojego dziecka nie skrzywdze :)
Widzisz nigdy nie spotkałam się wcześniej z takim nastawieniem do spacerówek kubełkowych . Byłam wręcz pewna ze są mega dla dziecka zwłaszcza ze na zachodzie Europy już odeszli od innego typu wózków . Na swoją obronę mam tylko to ze kiedy my przechodziliśmy z gondoli na spacerówkę mała miała 7mc . Teraz tez zamierzam w podobnym czasie tak zrobić . Człowiek uczy się całe życie .
 
Widzisz nigdy nie spotkałam się wcześniej z takim nastawieniem do spacerówek kubełkowych . Byłam wręcz pewna ze są mega dla dziecka zwłaszcza ze na zachodzie Europy już odeszli od innego typu wózków . Na swoją obronę mam tylko to ze kiedy my przechodziliśmy z gondoli na spacerówkę mała miała 7mc . Teraz tez zamierzam w podobnym czasie tak zrobić . Człowiek uczy się całe życie .

Za to muszę im przyznać ładny wygląd :)
 
Ja tez juz tak bardzo czekam... dzisiaj mi sie plakac chce, z powodu bez powodu wiec tak sobie rozmawiam do mojego zywego srebra w brzuchu i sobie placze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tydzień temu po usg tym.pierwszym polowkowym , jechaliśmy na zakupy , a mnie taki płacz wziął w aucie że szok, mąż oczy, syn nie wie co się dzieje , a ja ŻE JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA DZISIAJ.... aż się zanosilam . Z hormonami nie wygrasz [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie co do kosmetyków . Często używałam tych skarpetek złuszczających ale odkąd jestem w ciąży to nie używałam . To samo ma się do maseczek z kwasami . Jak myślicie mogę spokojnie używać czy lepiej się wstrzymać ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nad skarpetakmi też się zastanawiałam , Ale kwasów robić nie mozna z resztą jak też większości zabiegów w salonach kosmetycznych... niestety

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzisz nigdy nie spotkałam się wcześniej z takim nastawieniem do spacerówek kubełkowych . Byłam wręcz pewna ze są mega dla dziecka zwłaszcza ze na zachodzie Europy już odeszli od innego typu wózków . Na swoją obronę mam tylko to ze kiedy my przechodziliśmy z gondoli na spacerówkę mała miała 7mc . Teraz tez zamierzam w podobnym czasie tak zrobić . Człowiek uczy się całe życie .
Fakt , Bardzo dużo kubelkowych spacerowek na ulicach w UK, ale oni tu nie dbają o takie rzeczy raczej. Normalne spacerówki też są i jest ich wiele. Słynne Maclareny np. Myślę że są ok , te modele XLR chyba.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tymczasem, jestem po wizycie. Badanie robił ten sam lekarz co w listopadzie stwierdził 'no heartbeat' ... w tym samym pokoju na tej samej kozetce , Więc trzeslam.sie jak galareta, Ale cieszę się , że to on , bo jest bardzo dobry i znany w środowisku. Zrobił echo serca i obejrzał całe dziecko. Wszystko ok , tylko jest trochę za duży , obwód brzucha AC szczegolnie- powyżej 95centyla, ale reszta też duza, wiec dali mi skierowanie na krzywa , bo może być cukrzyca. Drugiego worka nie widział, krwiak to wg niego nie krwiak tylko tak jakoś ułożone łożysko, które jest ciągle bardzo nisko ż przodu , dodatkowy scan po 30tygodniu żeby to sprawdzić. Także może , nie idealnie ale póki co nie jest zle. [emoji4]
Jestem.szczesliwa , Ale jeszcze nie płakałam ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry