reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny Ja nie wiem jak to możliwe . Cały czas leżę w domu nigdzie nie wychodzę a obudziłam się z okropnym katarem i to chyba zatokowym bo ciśnie mnie tak w czole . Powiedzie czy jest coś co mogę na ten katar ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
chusteczki?? :D:D i domowe sposoby, herbata z miodem, malinami, kanapki z czosnkiem itd.
Jakby jednak bolało cie gardło i/lib miała kaszel - daj znać, jeszcze raz napiszę co mi lekarz zalecił.
 
reklama
chusteczki?? :D:D i domowe sposoby, herbata z miodem, malinami, kanapki z czosnkiem itd.
Jakby jednak bolało cie gardło i/lib miała kaszel - daj znać, jeszcze raz napiszę co mi lekarz zalecił.

Mam taka butle do przepłukiwania na te cholerne zatoki i tak myśle czy ciepła woda mogę sobie je przepłukać ? Herbata właśnie zrobiona [emoji846]dzięki Madziu [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Ja nie wiem jak to możliwe . Cały czas leżę w domu nigdzie nie wychodzę a obudziłam się z okropnym katarem i to chyba zatokowym bo ciśnie mnie tak w czole . Powiedzie czy jest coś co mogę na ten katar ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Domowe sposoby albo leku z serii prena len

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzieki[emoji9] Teraz w środę 19 lipca mam wizytę kontrolna 21 tydzień. A termin porodu na 6 grudnia wg ostatniego okresu[/QUOTE]
Mój z 8 grudnia jest :) chociaż chciałam żeby wcześniej się urodzil :) bo miał się urodzić 19 grudnia a zrobił psikusa i po Mikołaju postanowił się urodzić, żeby więcej prezentów miał [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry