reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Super, powodzenia na wizycie [emoji6]
Fajnie będzie pooglądać dzieciaki. Zobaczycie jakiego mam tłuściocha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja to JuZ kiedys pisalam jestem
Ciekawa ile wloskow JuZ ma bo uridzila sie z takimi ze bylam w szoku po porodzie JuZ moglas spineczke zakladac [emoji108][emoji64]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę we wtorek do dentysty,dziurka mi się Mała zrobiła. To moja pierwsza wizyta odkąd jestem w ciąży i trochę boję się brać znieczulenie :(
Jak było u Was??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

W 16 tc mialam dentyste dal mi
Znieczulenie ,teraz znow mam kontrole 2/ marca
Oni chyva JuZ wiedza jaki srodek podac aby nie szkodzilo....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W 16 tc mialam dentyste dal mi
Znieczulenie ,teraz znow mam kontrole 2/ marca
Oni chyva JuZ wiedza jaki srodek podac aby nie szkodzilo....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No mi mówiła,że można w ciąży robić wszytko prócz rtg.
W sumie kobiety w ciąży mają operacje w całkowitej narkozie,co jest większym obciążeniem dla organizmu niż małe znieczulenie na 20 min.
Ale jakaś tam obawa się kręci po głowie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mi mówiła,że można w ciąży robić wszytko prócz rtg.
W sumie kobiety w ciąży mają operacje w całkowitej narkozie,co jest większym obciążeniem dla organizmu niż małe znieczulenie na 20 min.
Ale jakaś tam obawa się kręci po głowie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Idz bo gorzej jest miec bol ;)), wiele z nas bylo u dentysty z podaniem przeciwolowego zastrzyku i wszystko jest ok [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę we wtorek do dentysty,dziurka mi się Mała zrobiła. To moja pierwsza wizyta odkąd jestem w ciąży i trochę boję się brać znieczulenie :(
Jak było u Was??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Pytalam o to moja gin ostatnio i powiedziala, zeby sie nie bac. Dentysci wiedza jak postepowac z ciezarnymi i maja znieczulenia dla nich. Mi np dentystka przepisala anybiotyk bo zaczynalo mi sie zapalenie i moja gin powiedziala, zeby wziac, ze nie ma problemu. Problem zaczyna sie jak nie leczymy zebow w ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No mi mówiła,że można w ciąży robić wszytko prócz rtg.
W sumie kobiety w ciąży mają operacje w całkowitej narkozie,co jest większym obciążeniem dla organizmu niż małe znieczulenie na 20 min.
Ale jakaś tam obawa się kręci po głowie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Podobno sa juz gabinety gdzie mozna nawet przeswietlenie zrobic, oczywiscie tylko w ostatecznosci, ale da sie. Umieja juz plod zabezpieczyc tak, zeby go chronic. Tak mi moja gin powiedziala.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry