reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny Wy juz wychodzicie na spacerki, ja sie ciagle boje. Najpierw sie balam bo wczesniak i ze za wczesnie, teraz nie wychodze bo za zimno. Jak mrozy odpuszcza to zaczniemy wychodzic.
Werandowalyscie wczesniej? Jak sie weranduje? Tzn.ile minut codziennie?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Wy juz wychodzicie na spacerki, ja sie ciagle boje. Najpierw sie balam bo wczesniak i ze za wczesnie, teraz nie wychodze bo za zimno. Jak mrozy odpuszcza to zaczniemy wychodzic.
Werandowalyscie wczesniej? Jak sie weranduje? Tzn.ile minut codziennie?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wyszlam po trzech tygodniach. Wcześniej werandowalam trzy razy po jakies 20-25 minut

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Werandowalas w pokoju? Tzn. otwieralas okno a maly byl ubrany jakby mial isc na dwor? Tak?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak [emoji3]
1483903150-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry