reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

TeQuila jak szyjka ?
Może coś się ruszyło u niej ? Zaczyna się widzę u każdej za wcześnie. Ciekawe dlaczego tak jest ze najczęściej rodzimy za wcześnie a się oszczędzamy jak mało która kobieta w ciazy
 
reklama
Też się nad tym zastanawiam jak to jest możliwe. Większość czasu się przelezy i tak to nic nie daje. My wszystkie z grudnia przed terminem coś czuje urodzimy
 
No właśnie ja się w ogóle nie oszczędzam. I pewnie jako jedyna po terminie urodzę.
Ja praktycznie od szpitala w 12 tc się oszczędzam. Potem jak było ok to byłam nad morzem i potem znów źle było ale chodzilam wiadomo ze nie dużo ale chodzilam. Teraz to kompletnie prawie camy czas leze i co mam z tego 10 dni lezenia a szyjka w dol o 1 cm...
 
reklama
Do góry