reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie ma póki co bo to był jedyny skuteczny lek stosowany przez lata w zapobieganiu przedwczesnym porodom
To dlaczego ciemniaki go wycofały...dostałaś sterdyy na płuca ? Moje przeczucie o moim porodzie w najbliższym czasie mam nadzieje ze się nie sprawdzi chociaż po sterydach jest juz bezpiecznie. Miałam podany celeston który podobno działa tydzień od podania. W pt minie 2 tyg wiec powinno być ok
 
reklama
To dlaczego ciemniaki go wycofały...dostałaś sterdyy na płuca ? Moje przeczucie o moim porodzie w najbliższym czasie mam nadzieje ze się nie sprawdzi chociaż po sterydach jest juz bezpiecznie. Miałam podany celeston który podobno działa tydzień od podania. W pt minie 2 tyg wiec powinno być ok
Nie mam pojęcia, płakać mi się chce, dostałam sterydy, 4 dawki
 
Nie pamiętam już nazwy, tyle tych leków mam, ale domiesniowo w pośladek, w odstępach co 12 h

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam co 24 wiec może mialas mniejsza dawkę albo.inny lek :) ale też miałam w posladek i mega bolalo. Podczas zastrzyku jak i po. Myślałam że to ja jakoś wyolbrxymiam ale przyszła babka z 4 ciąża i podczas tego zastrzyku się popłakała...wiec to chyba nie ja wyolbrzymialam :) i nie płakałam ! ;)
 
Ja miałam co 24 wiec może mialas mniejsza dawkę albo.inny lek :) ale też miałam w posladek i mega bolalo. Podczas zastrzyku jak i po. Myślałam że to ja jakoś wyolbrxymiam ale przyszła babka z 4 ciąża i podczas tego zastrzyku się popłakała...wiec to chyba nie ja wyolbrzymialam :) i nie płakałam ! ;)
Ja też byłam dzielna :p bolało nieźle ale do wytrzymania, poród boli bardziej ;-)

Sent from my C6603 using Forum BabyBoom mobile app
 
Jeny dziewczyny jak mi sie ciężko spi. Nie dość ze co.20 minut siku to jestem teraz chora. Nos zatkany jadę na miodzie i czosnku. A nie wiem jak można zachorować siedząc w domu...no ale to w.końcu ja :D
 
Ja już po obchodzie, decyzje są dwie:
Pierwsza optymistyczna, po badaniu szyjki jeśli okaże się że wszystko jest ok będę leżeć do końca ciąży na lekach i urodze prawdopodobnie w terminie
Druga...jeśli okaże się że szyjka się zmienia, skraca itd w związku z tym że fenoterolu nie można już dostać dostanę lek dwudobowy i będę musiała urodzić
 
reklama
Chyba jazda z nas w domu siedzi i choruje. Wiec da się.

TeQuila Alanek dostał sterydy wiec jest dobrze. Teraz czekamy co z szyjka. Myślę że będzie dobrze. A jak bedziesz musiala lezec do konca tez dasz rade. Tyle walki bylo o maluszka. To lezenie to juz taki maly pryszcz. A nawet jakbyś urodziła to tez wszystko będzie dobrze. Nie martw się. Każda z nas trzyma kciuki za Was.
 
Do góry