reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja już po obchodzie, decyzje są dwie:
Pierwsza optymistyczna, po badaniu szyjki jeśli okaże się że wszystko jest ok będę leżeć do końca ciąży na lekach i urodze prawdopodobnie w terminie
Druga...jeśli okaże się że szyjka się zmienia, skraca itd w związku z tym że fenoterolu nie można już dostać dostanę lek dwudobowy i będę musiała urodzić
Nie martw sie Alanek jest juz bezpieczny...mysle o was i daj od razu znac po badaniu szyjki...
 
reklama
Powiem Wam za tydz wizyta i juz powoli zaczynam panikować. Boję się ktg i ile skurczy mi wykryje. Mam tez obawy co do szyjki. I jakieś przeczucia mam ze wyślę mnie do szpitala. Chyba im bliżej terminu tym bardziej się nakręcam. I wmawiam sobie że też mnie to może spotkać lezenie juz do końca.
No ale wytrzymam jeszcze tydz i zobaczymy co doktorek mi powie
 
Tequila, trzymam kciuki za was !!!! Alanek silny chłopak da radę w razie czego, ale puki co niech siedzi u mamusi jak najdłużej :)
Pisanko kciuki za ciebie, dziewczyny i pozytywne wiadomości :)
Mnie też przeziębienie dopadło :baffled: Herbatka z cytryną i bułka z czosnkiem :D
A i mam pytanko, boli mnie jeden cycek, jakby ktoś mnie szczypał za sutek. To taki chwilowy ból, ale aż w nocy budziłam się. Miała któraś tak ?
 
A jeszvze z ciekawostek dnia dzisiejszego usłyszałam od męża ze dla niego kobiety w ciąży są całkowicie aseksualne.. miło mi się zrobiło...dodał ze nie chodzi o mnie ...ta a ciekawe o kogo...
Bardzo miły ten Twój mąż, nie ma co... nie pozostawaj dłużna i też wyraź opinię o jego brzuchu ;) To jest dopiero aseksualne :p

Tequila, trzymam kciuki, żeby z szyjką wszystko było OK.

Miłego dnia dla wszystkich :)
 
TeQuila jaka miałaś szyjkę ostatnio ? Mierzą ci ? Ja dzisiaj się musze spakować wrrr jutro badania. Wczoraj już pobrali mi gbsa i na Pon będą wyniki wiec jak mnie zostawia to dupa ale może w pt podjadę i będą wyniki :) wyciągnę od nich :D jak mnie zostawia to kto mnie będzie odwiedzać w wawie ?????
 
reklama
Do góry