reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pisanka co tam sie u Ciebie zadziało ? Ja sie nie dziwie ze nie leżysz. Ja już powinnam nieco zwolnić ale ani myśle. Robię wszystko to co nie w ciąży, no oprócz mycia okien. Taki już mój temperament. ADHD.
Kinia ja leze od 12 tc a to ze zdarzyło się ze wyszlam raz na tydzień to nic nie zminia. Sama sobie dałam nakaz lezenia. Lekarz mowi ze plackiem nie mam wskazań ze mogę chodzić po domu to pytam czy z psem mogę a on ze pod blok ale żeby w wolnej chwili leżeć. Ja to traktuje jako.po prostu leżenie bo wyjść nie wyjdę wiec leżę :) a dzieje się to ze mi się szyjka niby skraca ale z tego co koleżanki pytalam to ona tez przy skurczu miała mniejsza ale zapisywali jej rozmiar bez skurczu. A bez skurczu mam 32-34 mm jak od 2 mc...wiec na nie wiem. Oczywiście leżę prócz tego ze coś zjem ale jeszvze zalecen jako takich nie ma. Myślałam że zrobi mi wizytę wcześniej a on kazał dopiero za 3 tyg
 
reklama
Hey Dziewczyny. Mam pytanko. Czy wiecie od kiedy trzeba chodzić na kto ? W szpitalu w którym będę rodzic jest odwieczny problem z tym i chciałam ogarnąć w przychodni ten temat.
Koleżanka w zaawansowanej ciąży ta od pessara chodzież bliżej terminu. Chyba ze coś się dzieje. Czyli jakoś 2-3 tyg przednterminem.
 
Cudne!:)
Ja mam podobny sklep tuż obok domu, nazywa się Stylove dzieci,babeczki szyją zajebiste ciuszki,kołderki, rogale itd nawet jak czegoś nie ma w ofercie robią na zamówienie :)
Ja się boję ze jak się dorwe do takiego sklepu to nie odpuszczę :) a rzeczy cudne. A dziewczyny kupujecie teraz kołderki ? I kupujecie takie zwykłe najtańsze wypełnienie czy jakieś super extra wypasione ?
 
Ja się boję ze jak się dorwe do takiego sklepu to nie odpuszczę :) a rzeczy cudne. A dziewczyny kupujecie teraz kołderki ? I kupujecie takie zwykłe najtańsze wypełnienie czy jakieś super extra wypasione ?
Ja kupuje kolderke. Do wozka tez mam 2 komplety poduszki z kolderka , ale juz takie gootwe ze nie trzeba nakladac poszwy na to.
Ja bede miala jakas hypoalergiczna chyba, tzn wiem ze jakas z tych lepszych - moja mama zamawiala wiec az tak dokladnie nie wiem.
 
Ja się boję ze jak się dorwe do takiego sklepu to nie odpuszczę :) a rzeczy cudne. A dziewczyny kupujecie teraz kołderki ? I kupujecie takie zwykłe najtańsze wypełnienie czy jakieś super extra wypasione ?
Ja nie kupuję kołdry ani poduszki tylko śpiworek do spania na noc i rożek i kocyki w ciągu dnia do wykorzystania, na kołdrę przyjdzie jeszcze czas, ale że kupuje zestaw pościeli z ochraniaczem to już będę mieć w zapasie
 
Kinia ja leze od 12 tc a to ze zdarzyło się ze wyszlam raz na tydzień to nic nie zminia. Sama sobie dałam nakaz lezenia. Lekarz mowi ze plackiem nie mam wskazań ze mogę chodzić po domu to pytam czy z psem mogę a on ze pod blok ale żeby w wolnej chwili leżeć. Ja to traktuje jako.po prostu leżenie bo wyjść nie wyjdę wiec leżę :) a dzieje się to ze mi się szyjka niby skraca ale z tego co koleżanki pytalam to ona tez przy skurczu miała mniejsza ale zapisywali jej rozmiar bez skurczu. A bez skurczu mam 32-34 mm jak od 2 mc...wiec na nie wiem. Oczywiście leżę prócz tego ze coś zjem ale jeszvze zalecen jako takich nie ma. Myślałam że zrobi mi wizytę wcześniej a on kazał dopiero za 3 tyg
Rozumiem. Moja tez sie skraca ale to ponoć normalne. We wtorek mam wizytę to zobaczymy. Nadal kazał mi brać luteinę bo niby właśnie działa przeciwskurczowo. Póki co alarmu nie ma. Mam nadzieje ze sie u Ciebie uspokoi. A jak tam wyprawka ? wczoraj zamówiliśmy wózek i to by było na tyle. Jesteśmy gotowi. Tylko torbę musze spakować...ale to jeszcze chwilkę bo bedzie mnie stresować.
 
Ja kupuje kolderke. Do wozka tez mam 2 komplety poduszki z kolderka , ale juz takie gootwe ze nie trzeba nakladac poszwy na to.
Ja bede miala jakas hypoalergiczna chyba, tzn wiem ze jakas z tych lepszych - moja mama zamawiala wiec az tak dokladnie nie wiem.
Nie wiem czy wiecie ale noworodek nie powinien spać na poduszce tylko na samym materacu
 
reklama
Ja kupuje kolderke. Do wozka tez mam 2 komplety poduszki z kolderka , ale juz takie gootwe ze nie trzeba nakladac poszwy na to.
Ja bede miala jakas hypoalergiczna chyba, tzn wiem ze jakas z tych lepszych - moja mama zamawiala wiec az tak dokladnie nie wiem.
Takie maleństwo nie powinno leżec na poduszce .

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry