reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Pisanka ciesze się ze kupiłaś wózek. Teraz juz czekaj na m i niech on robi za Ciebie wszystko. Jedna rzecz do przodu. Teraz sobie odpoczywaj jak lekarz kazał. Ważne ze nie szłas po ten wozek tylko pojechałas i ze nie sama. Ważne ze miałaś z kim jechać.

Dziewczyny skoro lekarz nie wysłał Pisanki do szpitala i kategorycznie nie zabronił niczego wiec wg niego nie ma czym się martwić. Wiadomo musi się teraz oszczędzać, nie dźwigać dużo odpoczywać itd. Sama wie co robi i ma świadomość tego co może się wydarzc
 
Chyba wiekszosc z nas tak ma. Ja mam wrazenie ze zoladek mi sie slurczyl. Malo co zjem, a czuje sie jakbym wieprza zjadla, wszystko mi az do gardla podchodzi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgagi nie mam tylko to cofanie a żołądek to tez chyba jak naparstek :) ale mam chyba z 5 ukrytych zoladkow bo jak zjem coś to o boże nie mogę się ruszyć ale minie 5 minut i znów wilczy głód :) a jeszvze tata teraz przyjechał odgrzal rosół to zjadłam i jeszvze potem burakami stał i mi ie wpychal. Zjadłam Tylko dwa za niego i za psa :D nie daje nic tłumaczenie ze zaraz się na niego wyrzygam
 
Mija koleżanka miała bo miała szyjkę 1 cm I tak z nią chodziła aż trafiła do szpitala po zwykłej wizycie. Miała go od czerwca do teraz. Leżałam z nią jak zakładali nic nie czuła przy zdejmowaniu to samo. Teraz robi wszystko aby w końcu urodzić bo chcą jej robić cc
Wlasnie moja znajoma tez teraz przetrzymala dlugo ,a le wlasnie to pojedynczy przypadek ktory znam i mowie popytam tutaj w wiekszym gronie ;)
 
reklama
Pisanka jedz jak Ci dają :p żeby bobasy rosly :)

A teraz mi w gardle jedzenie stoi :( masakra jakas. Jak zgagi prawie nie ma to teraz to Ehhh. ...
 
Do góry