reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A ja mam wrazenie ze moj zoladek jest bez dna, jem i jem i dalej jestem glodna. I owszem potem zgaga mnie meczy :/

Martini ponoc zakldanie pessara nie czuc, jedynie kilka dni czujesz cialo obce tam na dole, ale potem i to ponoc przechodzi. Tak slyszalam przynajmniej.
 
Pisanko, Twoje wypowiedzi z dzisiaj i z poniedziałku... przez wtorek coś się zmieniło?

Ale ja nie bagatelizuje słów lekarza :) powiedział mi ze mam się oszczędzać i unikać dlugich spacerów ale ja jednak wolę leżeć a to ze pojechałam pół h po wózek to z wizyty wracalam na pieszo dłużej. Wiem co mam robić.

Powiedział ze przy pojedynczej to już sygnał także mowil coś o sterydach na plucka..ale daje mi 3 tyg lezenia i za 3 tygodnie zobaczymy...musze jeszvze wytrzymać 14 tygodni...kur...

I jakikolwiek ból krzyża podbrzusza bądź więcej niż 5 skurczów dziennie od razu szpital...kurde m wraca doPiero za tydzień w środę nie mam samochodu jestem sama ale dobrze ze taxi pod blokiem.


czyli jednak lekarz kazał leżeć. masz rację - wiesz, co masz robić.
 
I jak to wyglądało ? W małych ilościach większych ? Nagle cie zalalo czy jakoś powoli. Podobno jak ktoś ma dużo wcześniej to nie ma problemów z kp. Nie wiem ile w tym prawdy
Było mało. Bluzki brudziło ale bez szału. To było takie wg mnie przezroczyste. Czasami lekko żółtawe. Ale fakt jak przystawilam młodego to odrazu jadl .

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, sila Pisanki nie zmusimy do lezenia. Dajmy jej spokoj, jest dorosla i wie co robi.
Jak cos zlego sie wydarzy, tfu tfu tfu, to bedzie mogla miec pretensje tylko do siebie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey Dziewczyny. Mam pytanko. Czy wiecie od kiedy trzeba chodzić na ktg? W szpitalu w którym będę rodzic jest odwieczny problem z tym i chciałam ogarnąć w przychodni ten temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I jak to wyglądało ? W małych ilościach większych ? Nagle cie zalalo czy jakoś powoli. Podobno jak ktoś ma dużo wcześniej to nie ma problemów z kp. Nie wiem ile w tym prawdy
Pisanka co tam sie u Ciebie zadziało ? Ja sie nie dziwie ze nie leżysz. Ja już powinnam nieco zwolnić ale ani myśle. Robię wszystko to co nie w ciąży, no oprócz mycia okien. Taki już mój temperament. ADHD.
 
[/QUOTE]
Najbardziej chyba mnie tez interesuja jakies niezbyt dlugie podroze samochodem czy wchodza w gre czy juz lepiej nie :p Ogolem w sobote mielismy gdzies podjechac ok 60 km od domu... Jak co to M sam pojedzie i najwyzej szybko obroci.
Wiesz co ona na początku miała zakaz jeżdżenia czasem jej się zdarzyło ma leżąco ale przy 1 cm to pewnie też inaczej. Prowadzić to i ja nie prowadzę samochodu juz miesiąc bo wiadomo jest to jakiś wysilek i dla nóg i mięśni brzucha. Ona miała. Szyjkę 1.7 a przy skurczu 1.2 a w krytycznym stanie 1. Ja nie wirm jak to się tak zmienia :) napisała mi ze miesiąc nie jeździła od założenia. Dopiero potem kilka razy jej się zdarzylo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry