reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tequila, piszesz tak, jakby każdy poród naturalny kończył się komplikacjami. Ja nie twierdzę, że poród naturalny jest zawsze najlepszy, nic takiego Nie napisałam. Ja po prostu nie rozumiem cesarki na życzenie. Natomiast bardzo ważne jest nastawienie przyszłej mamy.
Warto poczytać też o komplikacjach po cc...
Dzięki Strawbelka za link.
:)
 
reklama
Kasia_Basia, taki wielki lęk jest wskazaniem do cesarski.to ma nawet fachową nazwę i ja to rozumiem. Natomiast mowienie: decyduje się na cesarke dla dobra dziecka to jest jak dla mnie nieporozumienie. Bo to nie jest lepsze dla dziecka niż poród naturalny... I naprawdę lekarz który pyta: co pani woli? Jest jak dla mnie konowalem. Bo to on ma się znać i on ma powiedzieć co jest dla kobiety i jej dziecka bezpieczniejsze. Na pewno nie widzimisię przyszłej mamy...
I nie życzę sobie by mojego lekarza nazywać konowałem gdyż jest to bardzo dobry specjalista szanowany w gronie lekarskim
 
Kasia_Basia, taki wielki lęk jest wskazaniem do cesarski.to ma nawet fachową nazwę i ja to rozumiem. Natomiast mowienie: decyduje się na cesarke dla dobra dziecka to jest jak dla mnie nieporozumienie. Bo to nie jest lepsze dla dziecka niż poród naturalny... I naprawdę lekarz który pyta: co pani woli? Jest jak dla mnie konowalem. Bo to on ma się znać i on ma powiedzieć co jest dla kobiety i jej dziecka bezpieczniejsze. Na pewno nie widzimisię przyszłej mamy...
[emoji1] [emoji23]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Twoja pani dr powinna wspomnieć że gdy rodzi się pierwsze dziecko drugie najczęściej się obraca a i samo ułożenie miednicowe nie wyklucza porodu SN i tym samym umożliwić ci spełnienie marzeń o porodzie sn
I powiedz mi po co te złośliwości ? Lepiej Ci się robi ?
Gdzieś masz statystyki ile procent dzieci rodzących się jako drugie obraca się w dobrą stronę ?
Ja tylko poprosiłam o linki do artykułów, bo chciałam się dowiedzieć więcej na temat ewentualnych zalet cesarki. Bo wcześniej raczej nie słyszałam ze jak ciąża przebiega prawidłowo i nie ma wskazań, to lepsze jest cc.
Każdy ma prawo do własnego zdania.
 
I powiedz mi po co te złośliwości ? Lepiej Ci się robi ?
Gdzieś masz statystyki ile procent dzieci rodzących się jako drugie obraca się w dobrą stronę ?
Ja tylko poprosiłam o linki do artykułów, bo chciałam się dowiedzieć więcej na temat ewentualnych zalet cesarki. Bo wcześniej raczej nie słyszałam ze jak ciąża przebiega prawidłowo i nie ma wskazań, to lepsze jest cc.
Każdy ma prawo do własnego zdania.
Jakie złośliwości?to ty nazwałaś mojego lekarza konowałem
 
Dziewczyny proponuje zakonczyc temat porodow.
Nikt nikogo nie przekona do swoich racji, a tylko sie tu poklocimy.
Nie po to jest to forum.
Zlosliwosci zwalam na hormony ciazowe i podajmy sobie rece[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proponuje zakonczyc temat porodow.
Nikt nikogo nie przekona do swoich racji, a tylko sie tu poklocimy.
Nie po to jest to forum.
Zlosliwosci zwalam na hormony ciazowe i podajmy sobie rece[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem jak najbardziej za zakończeniem tematu tylko na przyszłość proponuję ważyć słowa a nie potem robić z siebie ofiarę
 
reklama
O Boże! Dziewczyny! Spokojnie. Tequila nikt tu nie robi z siebie ofiary. Dziewczyny napisaly jakie są zalety SN i ja tez to popieram ale uważam ze za mocno reagujesz. No i bronisz swojego lekarza tak jakby to chodzilo o twojego męża. Dziwne chociażby niewiem jak dobrym by byl specjalista. Mysle ze to ty powinnaś trochę wyluzować bo za bardzo bierzesz wszystko do siebie.
 
Do góry