reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Super :-) a mąż jej asystował?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie , akurat u mnie była sama, do tego 2 położne, anestezjolog i asystentka anestezjologa . Ale leżałam na sali z 2 dziewczynami też od pani doktor które miały cesarke w ten sam dzień , godzine po godzinie i u nich już ktoś asystował bo jedna miała bliźniaki a druga jakiegoś mięśniaka do wycięcia jeszcze .

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie , akurat u mnie była sama, do tego 2 położne, anestezjolog i asystentka anestezjologa . Ale leżałam na sali z 2 dziewczynami też od pani doktor które miały cesarke w ten sam dzień , godzine po godzinie i u nich już ktoś asystował bo jedna miała bliźniaki a druga jakiegoś mięśniaka do wycięcia jeszcze .

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom

A czułas coś ? Jak szwy ? Boli nadal?
 
Spróbuj kupić sobie magnez magnella podobno jest dużo lepszy na bóle i twardnienie brzucha, ja go biorę od wczoraj więc jeszcze nie ocenie ale warto spróbować

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja biorę magnelle od ponad miesiąca. Pomogło mi na drętwiejące nadgarstki. W zeszłym tygodniu nie mogłam kupić, to wzięłam zwykły b6 i problem Z nadgarstkami wrócił. Także potwierdzam skuteczność.
 
A czułas coś ? Jak szwy ? Boli nadal?
Czułam wszystko, nieprzyjemna sprawa, było mi tak słabo że mi maskę z tlenem założyli i zastrzyk uspokajający dostalam. A do tego okazało się że mały ma szelki z pępowiny , nie mogli go wyciągnąć i naciskali mi na żebra wiec mam stłuczone i bolą jak cholera. Szwy mam rozpuszczalne i nie muszę ściągać , na początku bolało teraz już nie. Czasami tak tylko rwie ale leciutko, wiadomo :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strawbelka super :) Teraz imię trzeba wybrać :)

A ja chyba poczułam kopniaka mojego Gabrysia :) Takie puk, puk. Nigdy takiego czegoś nie czułam i myślę, że to właśnie kopniak :) No ale zobaczymy :)
 
Do góry