reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tequlila sliczne.
Ty chyba musisz miec kupe kasy, bo takie sliczne i drogie te rzeczy kupujesz[emoji6]
Mnie az na tyle nie stac[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha, powiem Ci że jak byłam w ciąży z córką to miałam większość rzeczy używanych, kupowałam ciuszki na szmatach, wózek miałam z komisu, kołyskę pożyczoną itp obiecałam sobie że dla tego dziecka będę mieć wszystko to czego nie mogłam mieć dla pierwszego :-) czy mam kupę kasy? Jestem bezrobotna :p mój mąż ma ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tequlila sliczne.
Ty chyba musisz miec kupe kasy, bo takie sliczne i drogie te rzeczy kupujesz[emoji6]
Mnie az na tyle nie stac[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
A tak całkiem szczerze to jak się nad tym zastanowić to wszystkie te rzeczy są w podobnych cenach, wszystko tylko zależy gdzie się ich szuka i jak np zwykła pościel w smyku kosztuje ok 120 zł a ja tą szaro mietową znalazłam za 160, drewniana kołyska kosztuje średnio 400 zł a ten kosz 600 zł a moim zdaniem sto razy lepszy, dajmy na to łóżeczko, ja chce białe,zwykle kosztuje ok 300 zł a ja dokładam 100 i mam łóżeczko z plaskimi szczebelkami które wygląda max nowocześnie i będzie pasować do pościeli :p tak naprawdę te wszystkie rzeczy można też kupić używane, wiadomo że maluszek ich nie zniszczy, także odrobina wolnego czasu, internet i szukamy :p nawet bugaboo dla Pisanki za grosze znajdziemy :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequilla a pokaz prosze jak na zywo wyglada ta Twoja posciel :-) cyknij fotke
Nie kupowałam jeszcze, póki co tylko szukam co mi się podoba, zbieram linki i czekam na TEN moment żeby zacząć kupować,nie kupuje narazie nic bo kupiliśmy mieszkanie i będziemy się przeprowadzać, nie chcę mieć dodatkowych rzeczy do przewożenia, jak już się przeprowadzimy to zacznę urządzać kącik małego wtedy chętnie zrobię ci zdjęcie :-) ale to może trochę potrwać także cierpliwości :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co prawda ja już tu chyba nie pasuje ale jeżeli uważacie inaczej to możecie mnie wpisc do kalendarza na 16 sierpnia - wizyta u ginekologa prowadzącego ciążę, kontrola po cc

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
No chyba żartujesz! Musisz zostać z nami i dzielić się matczynymi doświadczeniami :-) nie ma innej opcji!
Nikaaa jak wrażenia ze szpitala? Polecasz czy mam szukać innego :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nikaaa witamy na świecie! !!! :* :)
Madzionga wytrzymaj jeszcze :* kciuki i buziaczki :*
TeQuila kciuki za dzidziusia :*


Sierpień

2: MartiniM - wizyta u endokrynologa
2: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
2: martka83- wizyta u gin prowadzącego ciążę


3: truskawka89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: martka83- badania prenatalne 2 trymestru
4: Kajka*89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: pisanka89- wizyta u endokrynologa
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: wszystkozajete - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
10; mavi - badania prenatalne
10: Kajka*89 - badania prenatalne
16: Nikaaa - wizyta kontrolna po cc
17: ewelin86- badania prenatalne ll trymestru
25: Ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Kasia_Basia - połówkowe
27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru
29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!
 
No chyba żartujesz! Musisz zostać z nami i dzielić się matczynymi doświadczeniami :-) nie ma innej opcji!
Nikaaa jak wrażenia ze szpitala? Polecasz czy mam szukać innego :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Polecam !! :) Czasami baby z noworodków mnie wkurzaly bo każda gada co innego ale jeżeli chodzi o lekarzy , położne i opiekę to super :) A cesarkę mi robiła dr Gajewska we własnej osobie :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Polecam !! :) Czasami baby z noworodków mnie wkurzaly bo każda gada co innego ale jeżeli chodzi o lekarzy , położne i opiekę to super :) A cesarkę mi robiła dr Gajewska we własnej osobie :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
A warunki na sali operacyjnej i na oddziale? Takie jak na ginekologii czy lepsze? Napisz że lepsze :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry