reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja misze zmyć naczynia bp już stoją któryś dzień....zmywarkę m kupi jak wróci mi się nie bd chciało włożyć do zmywarki. Jestem leń lvl 1000000. W niedzielę mam.gosci to trzeba będzie posprzątać i koniec leżenia :-) :)
 
reklama
Dzień dobry:-) :)
U mnie od rana złe wiadomości,właśnie dostałam sms z kliniki że posiew który ostatnio miałam pobierany jest pozytywny i umówić się muszę na leczenie:wściekła/y:całe życie pod górkę:-( :(
Miłego dnia dziewczynki :-) :)
 
Ja misze zmyć naczynia bp już stoją któryś dzień....zmywarkę m kupi jak wróci mi się nie bd chciało włożyć do zmywarki. Jestem leń lvl 1000000. W niedzielę mam.gosci to trzeba będzie posprzątać i koniec leżenia :-) :)
Miałam dokładnie tak samo,zamiast zmyć trzy talerze od razu to gromadziłam naczynia a potem dwie godziny zmywałam:-pna szczęście od kilku lat mam zmywarkę i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie już życia bez niej:-D
 
Miałam dokładnie tak samo,zamiast zmyć trzy talerze od razu to gromadziłam naczynia a potem dwie godziny zmywałam:-pna szczęście od kilku lat mam zmywarkę i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie już życia bez niej:-D
No ja też tak talerzyk do talerzyka i kupa w zlewie rośnie. Chyba nigdy to się nie zmieni :D

Jak tam laski samopoczucie?
Ja wybrałam wózek ale m marudzi że za drogi. Używany za 3 tys znalazłam ale jest idealny dla mnie
 
No ja też tak talerzyk do talerzyka i kupa w zlewie rośnie. Chyba nigdy to się nie zmieni :D

Jak tam laski samopoczucie?
Ja wybrałam wózek ale m marudzi że za drogi. Używany za 3 tys znalazłam ale jest idealny dla mnie
Pochwal się wózkiem dla bąbelków :-)
Ja po pierwszym usg,kiedy dowiedzieliśmy się są dwa pęcherzyki też przeglądałam wózki bliźniacze i strasznie podobają mi się bugaboo donkey, nowe kosztują ok 7 tyś ale używane już ok 3. Widziałaś?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry:-) :)
U mnie od rana złe wiadomości,właśnie dostałam sms z kliniki że posiew który ostatnio miałam pobierany jest pozytywny i umówić się muszę na leczenie:wściekła/y:całe życie pod górkę:-( :(
Miłego dnia dziewczynki :-) :)
Posiew w sensie ze wymaz? Jeżeli tak to nie przejmuj się , oni zawsze wysyłają smsy. Mi już 2 razy wyszła grzybica i Pani doktor po prostu zostawiła mi receptę , nie musiałam jechać na wizytę. Zadzwoń i zapytaj co ci wyszło a potem zadzwoń do Gajewskiej żeby zostawiła recepte

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny od ilu cm dziecka robią prenatalne? Możliwe że mogą je odwołać bo dzidzia za mała?

ja miałam robione w 12t4d i maluch miał 6,42cm. ale był inny kłopot bo spał i nie chciał się ułożyć do zbadania przezierności karkowej. machał rączkami i nóżkami ale cały w miejscu był. trzy razy podchodziliśmy co godzinę i musiałam żłopać colę i jeść czekoladę i dopiero po pół litra ;) ułożył się tak jak dr sobie tego życzył.

piszecie o ustaleniu płci na podstawie zachcianek to u mnie nie ma możliwości takie sprawdzenia bo ja mam ochotę poprostu na jedzenie. wszystko co się nie rusza i na drzewo nie ucieka jest moje, moje, moje:D jedyne co się zmieniło to muszę codziennie zjeść zupę wiec gotuję raz na dwa dni.

a zmywarkę mam a talerze w zlewie zalegają, bo mam stary model. nie załaduje się sama i nie rozładuje8-)

pochwalę się że ja już zajadam czereśnie żółte bo mamy wczesną odmianę. a truskawek też dużo właśnie zerwałam ale ponieważ popołudnie dosyć intensywne to na wieczór sobie zostawiam bo sikam po nich jak no. ale (czesia;)) arbuza sobie nie odmówię

Tequilla a co tam nie tam wyszło w tym posiewie? na czym polega leczenie? trzym się ciepło

dobrego dnia dziewczyny:-) :)
 
Do góry