reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki dziewczyny :-) fotki będą jak wrócimy do domu bo na razie tylko kilka cyckowch mamy ;-)
Właśnie mnie położna uświadomiła że nie mogę jej tak dużo karmić :zawstydzona/y: a myślałam że dzieci jedzą ile potrzebują :sorry2: dam jej tyle co kazała i będę wołać żeby sama uspokajala tego glodomora :-p

Ona kciuki za jutro :tak:
 
reklama
Infinity dziwne że nie pozwalają Ci jej karmić, przecież karmi się na żadanie,

Szczerbatka moja też zawsze się kręci na plecach, zresztą ona zawsze jest aktywna przez cały dzień ale jak mamy zrobic np. KTG lub idziemy do mojej mamy aby ją poczuła lub chociaż zobaczyła jak brzuch sie rusza to wtedy jest strajk, dlatego mówie o niej zołza lub złośnica:-)
 
Kasik dzięki za info, jutro podjadę obejrzeć ich koszule do karmienia, bo wszystkie z którymi się do tej pory spotkałam były straszne. Jakby kobieta w ciąży zdziecinniała słoniki, ptaszki, a o fasonie nie wspomnę ;-)
 
Tak wyglada
 

Załączniki

  • 1418244696310.jpg
    1418244696310.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 52
Infinity to się wtrące z swoim doświadczeniem - takim maluchom kilkudniowym rzadko chodzi o jedzenie mimo wszystko :) Zapotrzebowanie jej po porodznie na jedzenie jest znikome a czasem mogą i 2 dni nie jeść, my mylnie myślimy że płacz to jedzenie - mi też to położna tłumaczyła. Najpewniej jej teraz chodzi o to żeby było ciasno i blisko Ciebie, ja Gośke brałam w rożek i mocno ściskałam, do tego przytulałam ją lub jak jesteś sama na sali i masz warunki - na goła klatę ją przytul mocno. Oby pomogło!!!
 
Dzięki Magda, faktycznie wózki bexa są ładne i sprawdziłam że spacerówka jest o wiele większa i niżej wczepiona na stelażu, ciekawe jak funkcjonalność. Dziś nie widziałam żadnych z bexa, a tiko moonlight nie bardzo mi się spodobał:zawstydzona/y:

Kasik aaa zapomniałam że teraz nie nosisz obcasów :laugh2: Co do Esotiq to dostaje zawsze sms'y z ich promocjami ale jakoś myślałam że oni nie mają nic dla ciężarówek:huh:

Esiek dzięki za cenne rady, ja też spróbuje zapamiętać ;-)
 
reklama
Do góry