reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Infinity gratulacje wielkie. Witam maleństwo na świecie :-)

Ona trzymam kciuki, jutro utulisz swoje szczęście :-) Rodzisz w urodziny mojego T. najlepszego faceta na świecie.

Ja jutro mam usg i liczę, że dowiem się kto mieszka u mnie :-)
 
reklama
Infinity gratuluję mamusiu :-)

Ona jutro Twój wielki dzień :-)

Bziumelka ja dziś byłam na ktg i mój królewicz też sobie słodko spał :-) u mnie wystarczy, że położę się na plecach i zaraz się wierci ;-)
 
Olusia ty masz jakieś zdjęcie swoich maluszków? Pochwaliłabyś się :rofl2:
Dla mnie ciąża bliźniacza to fenomen :rofl2: nie do ogarnięcia jak tam dwójka maluszków się mieści

Ona dobra godzina na cc :-) rano będziesz już na nogach :-) Ja pierwsze cc miałam o 18.00 to w sumie też nie narzekałam bo zaraz poszłam spać, spało mi się extra bo zero bólu po morfinie :-p rano obudziłam się i zaraz pod prysznic poszłam. Z Adą miałam właśnie ok. 14.00 cięcie to do wieczora doszłam do siebie, znieczulenie odeszło ale i tak następnego dnia rano wstałam.
 
Infinity gratuluję :-D Skoro Lence dopisuje apetyt to szybciutko przybierze na wadze :tak: Cieszę się, że wszystko OK
Ona meeega kciukasy za jutro :tak:
Kasik sukienka na sylwestra będzie jak znalazł :tak: a buty do sukienki gdzie? ;-)

Magda co do wkładek laktacyjnych - to wszystkie są takie duże i grube jak te z firmy Rossmen? Mi też już troszkę siara dokucza ale póki co wystarczają mi waciki ;-)

Dziś oglądaliśmy z M wózki, również te z firmy Tako, ale te które miałam okazje zobaczyć to mnie jednak troszkę rozczarowały. Magda, Agaawa czy mogłybyście przypomnieć które modele Wy wybrałyście? Duże wrażenie zrobił na mnie Riko Nano model z tego roku: Wózek Nano - Riko Sport Line ale... opinie co do gondoli ma super, jednak spacerówka jest malutka. Co do jakości to za dużo opinii nie znalazłam, a te które czytałam były na prawdę różne
 
A dziewczyny zapomnialam Wam napisac, ze w Esotiqu jest teraz promocja i jak sie wysle smsa o tresci Esotiq na nr 4455 otrzymacie kod, ktory upowaznia do jednorazowego zakupu z 30% znizka. A maja fajna koszule do karmienia i majtki ciazowe :)

Smerfeta az tak nie szalalam, zreszta mam czarne balerinki ze srebrnymi czubkami wiec beda jak znalazl ;) obcasow nie nosze.
 
reklama
Smerfeta, wg mnie te z Johnsona są mniej rozlazle niż te z Rossmanna ;)
Wielkością to chyba wszystko to samo. Nie próbowałam innych a szukanie cienkich (w niecie) nie udało się :)

Wózek mam tako omega (ekonomiczna wersja moonlight).
Ja widziałam w poniedziałek w hurtowni że bexa wypuściła nowy model z wyglądu super ;) stały trzy kolory granatowy z białym, różowy chyba z szarym i szary. Wszystkie super. Gondola duża tak jak w naszym tako. Dobrze że już mam wózek bo bym zaczęła się mocno zastanawiać nad tym ;)

Aaaa co do Nano riko chyba któraś dziewczyna ma taki coś kojarzę ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry