reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mimmi, ale słodzinka !!! Normalnie cudo !! Z takim Mikołajkiem prezenty już niepotrzebne !!!

Kasik, ja tez juz mam 7kg na plusie.Przez ostatni miesiąc przybrałam 3 kg.A tak mi dobrze szło ;-)
Kiedy robisz słodkie badanie z glukozą?
 
reklama
Minni super mikolajek... a coreczka sliczna.... :tak:


Kasik
ja mam ok 4 kg na plusie, ostatnio jem duzo i przybralo mi sie... a gdyby nie wczesniejsze wymioty i spadek wagi bo az 4 kg mniej to pewnie tez mialabym wiecej...:tak:
 
Kotuska glukoze mam zrobic na wizyte 22 grudnia ale najpierw musze zejsc z encortonu i odczekac pare dni. Encorton biore jeszcze przez 8 dni.

Olusia a kg liczysz od poczatku ciazy, nie od schudniecia? Wowczas mozna by bylo powiedziec, ze masz kg na plusie?
 
Kasik startowalam z waga 58 kg... schudlam 4 kg wiec mialam 54 potem powoli pielam sie w gore i doszlam do swojej wagi wyjsciowej, ale bylam na kaszkach a to tez troche kaloryczne jest, potem kaszka i jakas zupa czy buleczka:tak:w listopadzie przybralo mi sie troche bo jadlam jak smok.. obecnie mam prawie 61 kg.... wiec od schudniecia do teraz to przybralam 7 kg.. a liczac od wagi wyjsciowej to 3 kg... no ale u mnie to tez inaczej przy blizniakach...
 
mini przecudna mikolajka

dzieki dziewczyny za te szwy tak tez myslalam a wiem ze to nic nie boli bo milam operacje na przepukline i tez po tyg sciagali :)
SL270046.jpg a oto moj brzusio na 5 dni przed wypakowaniem heh juz nie moge sie doczekac:)))))))
 

Załączniki

  • SL270046.jpg
    SL270046.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Mini ale cudna Mikołajka! Przepiękna.

Ona ślicznie wygladasz na końcówce.

A ja od poniedziałku najbliższego mam remont. Udało mi sie na gwałtu rety zdobyć dwoch fachowców do pomalowania mieszkania. Byliśmy umowieni z inną ekipą na całe mieszkanie, ale w ten poniedziałek zadzwonili, ze nie przyjdą. I dlatego szukałam jak głupia malarzy. I udało sie, dzisiaj był facet oglądać mieszkanie. Zrobią co prawda tylko łazienkę i pokoj dla dziecka (nasza sypialnie) ale to i tak duzo, bo sufit w łazience sie sypie, a ściana w pokoiku popękała i trzeba kolor dla dziecka dać jaśniejszy, bo ten jest zbyt agresywny - żywy żółty. Reszta musi poczekać, moze na styczeń, nie wiem. Ale chciałabym być jak najszybciej gotowa z pokoikiem, bo nigdy nic nie wiadomo, a 1 stycznia to ja juz będę w 32 tygodniu. Dlatego duzo roboty w weekend - dzisiaj duże zakupy, bo pustki juz, a jutro przenosiny rzeczy z jednego pokoju do drugiego.

Sciskam Was wszystkie serdecznie.
 
Do góry