reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ona a pokaz nam sie z profilu bo z przodu trudno stwierdzic jak duzy jest brzuch ;)

Agaawa ja planuje remont pokoju dla dziecka na styczen i na sama mysl mi niedobrze ;)

Olusia to jak na blizniaki bardzo malo przytylas.

Smerfeta a Ty gdzie masz te 6 kg? Na moje oko to przytylas max 2 ;)
 
Kasik w takim tempie jak teraz jem na pewno przytyje szybko wiecej...:tak: he he przynajmniej bede miala mniej do zrzucenia... he he :tak:
a remont bleee.... cos o tym wiem !
 
Ona brzuszek pokaźnych rozmiarów :-D jak będziesz rodziła tam gdzie ja to nie będziesz miała szwów zdejmowanych. Ja miałam ranę sklejona a dziewczyny co leżały ze mną na sali miały rozpuszczalne bo przy wypisie do domu obcinali im coś z jednej i z drugiej strony rany.
 
Lillka a czym sklejali ranę? Takimi małymi plasterkami?

Kasik a tak ostatnio widzisz przytylo mi się :)

Olusia to w sumie prawie nic nie przytylas :)

Ona mi się wydaje ze brzuszek nie aż tak duży :)

Kupiłam sobie właśnie poduche do ćwiczeń, taki jakby karny jeżyk, super działa na kręgosłup i na cellulit na posladkach :-D
 
Smerfeta, jaką tą poduche masz? Taki gumowy jeżyk z jednej i gładka z drugiej? Że się siedzi na niej żeby mieć prawidłową postawę?
 
SL270064.jpgprosze bardzo :)


tak kochana w medeorze rodze:)
 

Załączniki

  • SL270064.jpg
    SL270064.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 46
Nie wiem czym nie miałam żadnych szwów ani plasterkow. Nic mi przy ranie nie robili nic nie obcinali ani szwów nie zdejmowalam... Wiec nie wiem na pewno szyta nie była.
 
reklama
Do góry