reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

wiesz co teraz to juz nie wiem bo go dawno nie mierzyli osttanio w 34 mial 2600 jakos tak:) a teraz to az strach patrzec hehe



to fajnie ciekawe jak mnie zrobia a po cc sa przeciwzakrzepowe zastrzykii ??bo wlasnie nie wiem ale wydaje mi sie ze chyba nie bo to tylko skora przecieta:) powiedzcie mi jak wyglada wasz jadlospis po cc???
 
reklama
Ja nie miałam żadnych zastrzyków po cc. Kroplowki tylko. na drugi dzień na sniadanie sucharki na obiad kisiel. Na drugi dzień już dostałam zupę na obiad a potem już normalnie jadłam.
 
bo tak sie zadtanawiam czy juz jak bede w domu to coss takiego przygotowac sobie na bazie sucharkow:) ale spoko hehe a powiedz mi jak podnosilas odrazu malucha w ten sam dzien po cc? czy jak no bo to szycie sie od kg malucha nie otwieralo?
 
Nic mi się z rana nie stało. W każdej chwili dzwonisz po położna i zaraz przychodzi. Dostaniesz dzwonek i jak coś to za każdym razem wzywaj je po to są.
 
Ona teraz widać duzy brzuszek :)

Magda, dokładnie taką poduszka z kolcami. Na tym też staje się nogami i przez balans cwiczysz, możesz też podnosić jedną nogę itd itd :)
 
reklama
Dziewczyny zamawiała któraś może firanki dziecięce i może coś polecic? Ja przegladalam dzisiaj na allegro niby cos znalazlam ale nie wiem jak to jakosciowo a chcialam jakies z postaciami Disneya
 
Do góry