reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewelina, dobrze że obiadem chociaż poczęstuje ;)

Ale mi młoda dzisiaj szaleje. Chyba się jakoś obróciła bo czuję ją zupełnie inaczej. Miała kręgosłup po prawej stronie i jak miała czkawke czułam ją po prawej, a teraz czuję że jest na środku totalnie. Kręci się strasznie. Na plecach już nie poleże bo ciężko się oddycha.
I ciągle przypomina kopiniakiem "matka siedzieć prosto, nie garbic się" :)
 
reklama
Madzia moj tez cos sie przemiescil. I chyba ma dlowe na dole a nogi u gory bo tak mi napaza po zebrach ze czuje sie jak po pobiciu . A jak mialam KTG to musialam na plecach lezec myslalam ze mi kregoslup odpadnie.
 
Esiek sliczna coreczka... :tak:

Infinity ja juz tez mam ciezko, brzuch rosnie, ciezko mi juz pewne rzeczy zrobic, a schylac sie tez mi ciezko... :tak: przez to lezenie, obijanie sie, spadla mi forma i to bardzo...ale jeszcze pare dni i juz malutka bedzie z toba... :tak: super...

montana sliczna szafa i super sukieneczka.... :tak: ja tez pokupowalam w piatek ubranka dla moich maluszkow... musze wrzucic fotki...:tak:

Madzia super balerniki... :tak:
 
hej, pisałam że wyniki odebrał mój m i w końcu dorwałam kartke, a oto wyniki:
Trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:812 ryzyko skorygowane 1:1952
Trisomia 18 ryz. posdt. 1:1995 ryz. skor. 1:17620
Trisomia 13 ryz. podst. 1:6255 ryz. skor. 1:20000
wolne b-hcg 15,75 IU/I odpowiada 0,396MoM- nie wiem o co w tym chodzi ?
PAPP-A 7,074 IU/I odpowiada 1,789MoM- też nie wiem ?
A
wy co sądzicie o tych ostatnich wynikach ? Dzięki Bogu na końcu pisze brak wskazań do amniopunkcji, strasznie dużo stresu kosztowało mnie to badanie i chyba ostatni raz je robiłam !!!!!
 
Anula86, masz bardzo dobre wyniki, nie przejmuj się niczym. Nie patrz na beta hcg i pappa, bo liczy się już wyliczone ryzyko, które masz bardzo niskie. Także jest super :) Możesz spokojnie cieszyć się ciążą:)
 
Ona, Lionessa, Infinity współczuje Wam dolegliwości... ale jeszcze troszkę, dacie radę :tak: a tak na prawdę to sama też obawiam się końcówki ciąży, tych wszystkich dolegliwości o których piszecie.... ale damy radę ;-)

Olusia już wymiękasz? ;-) to dopiero połówka moja droga :-D

Anulla też ostatnio miewałam przygody drogowe, ciągle jakiś cymbał wymuszał pierwszeństwo i bez pardonu sruuu na mnie. Też miałam ochotę gonić dziada ale odpuściłam sobie :-p

Mebelki, sukieneczki i balerinki - cudo - już nie pamiętam która co wstawiła ;-) ale na prawdę cudo :tak:

A Genna pewnie jeszcze się remontuje bo dawno nie zaglądała do nas :baffled:

Ja dziś nabiegałam się z psem bo rozwolnienie bidulkę złapało. Pogoda paskudna, chodniki śliskie ale udało się nie zaliczyć orła. Najgorsze jest to, że psiurce na ogonie coś wyskoczyło. Mam obserwować jeszcze tydzień i jeśli nie będzie znikało to trzeba usunąć. Mam nadzieje, że to nie są sprawy nowotworowe :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry