reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ona - ja polecam moj wozek Tako Extreme Eco. Jest swietny, duzo dodatkwo itd.

Madzia i piotr - a uwierzysz ze on ze schroniska? Ktos go wypchal z auta po realem i go wzielismy...

Elleni - zakladaj grupe na fB koniecznie ! Jakos sie bedziemy musialy odnalezc ;)
 
reklama
Pamietam ze podobaly mi sie jeszcze wozki Roan Marita - super wzory i takie bardzo ladne byly. Ale Tako wygral. No a moim hitem byla Emmajlunga ale 6000zl na wozek uwazam za skrajna glupote.
 
Elleni, Niepokorna - piękne są Wasze dzieciątka... na prawdę piękne :tak:
Agaawa to ja tak jak Ty - nie istnieje ;-) i nie przeszkadza mi to :-D
Esiek długo przyglądałam się zdjęciu z Twoim brzuszkiem i z pieskiem. Psiak tak się ułożył że tylko pyszczek widzę, ale nie widzę jak dokładnie się ułożył hehe fajnie to wygląda :tak:
 
Smerfeta bo to artysta taki :) kladzie sie miedzy moimi nogami a glowe na brzuch kladzie i fotka od gory jest ;) Smieszny jest, to jest piesek mam jeszcze suczke tej samej rasy ale on mniej "tulaśna" jest.
 
Smerfeta i Agaawa ja tez nie istnieje bo nie mam fb ;)

Poogladalam sobie wozki i jestem zielona w temacie, patrze tylko na wyglad a jak wiadomo nie to jest najwazniejsze. Esiek a te drogie wcale nie kosztuja 6 tys, chyba, ze mowisz o jakim konkretnym modelu. Znalazlam nowe za 2400.
 
Mi sie podobaja znow wozki bugaboo :-) No ale zobaczymy jak przyjdzie co do czego, czy uciułamy na niego .
I dla bliźniaków tez maja fajne podwojne :-)
 
Ostatnia edycja:
Serio? Ten model co byl u nas w hurtowni 2w1 kosztowal 5800zl wirc nawet odpuscilam szukanie w necie. Nie pamietam nazwy ale jest na ich www.
 
reklama
Do góry