reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Niepokorna cudny przystojniak :D

To co, widzimy się na fb ?? :D pod jaką nazwą grupę tworzyć :p? może jakaś żeby nie kojarzyła się z In vitro? Po co jak ktoś trafi z naszych znajomych to ma skojarzyć po nazwie ?:)
Fajnie będzie was i wasze bąbelki zobaczyć :-) Ja na fb sporo zdjęć dzieci dodaję, a galerie dla nieznajomych mam poblokowaną
 
reklama
Elleni, co do fb i grupy jestem za ;)

Infinity, niech mała jeszcze siedzi w brzuszku ;)

Niepokorna, naprawdę przystojniak ;)

Foote, ale ten twój synuś to dowcipnis. .. stracha mamie napędza.

My właśnie nabylismy fotelik do samochodu dla małej ;)
 
jestem za chociaz bedziemy widzialy jak nasze pociechy sie zmieniaja ale grupa trzeba nazwac tak bez skapy np moi znajomi nic nie wiedza o in vitro
 
Cześć Dziewczynki!

ja nie mam konta na FB i nie będę miała. Wiem, wiem, ze nie istnieje, ale nie chce i juz:)) staroć ze mnie:tak:

Foote ciesze sie, ze wszystko dobrze. Ale dzieciaczk leniwy hihi... Moj tez leniwy, bardzo rzadko go czuje.

Ale mi ćwieka zabilyscie tym kocykiem minky. Poogladalam sobie i zglupialam. Teraz nie wiem jaki kolor wybrac:)) a Wy jakie kolory dla synków wybraliście?

Ja dzisiaj dostałam paczkę z apteki Gemini - kupiłam witaminy omegamed, bo polecone na konferencji neonatologicznej, kawę mama coffe i musiałam uzupełnić zamowienie, to kupiłam 10 pieluch flanelowych, 5 małych flanelowych i 10 tetrowych. Wszystkie kolorowe we wzorki. Z flanelowych jestem bardzo zadowolona, ale te tetry jakies takie cieniutkie, przeswitują mocno... Nie to co kiedyś. Ale sie nie martwię, bo przecież to raczej tylko na wszelki wypadek, bo będę raczej na jednorazowych leciała. Szok! I nawet ja sie doczekałam czasu wyprawki:))
 
reklama
Do góry