reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Filip nie chcial sie pokazac zaslanial sie roczkami i bawil pepowiną ale sie udalo :D
 

Załączniki

  • 1413991090707.jpg
    1413991090707.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 48
reklama
ona 232 ja mam jedo fyn memo, póki co tylko po mieszkaniu bez dziecka się przespacerowałam ale uważam że jest ok, nie za ciężki, zwrotny...pasują foteliki maxi cosi i recaro z adapterami...
mam nadzieję że z Jankiem wewnątrz też będzie wszystko ok:)
 
Hej, ja po kolejnej kontroli i ... znowu mały napędził stracha nie tylko mi ale lekarzowi też, na pierwszym ktg zero ruchów, po 2 godzinach zaczął się ruszać, a już lekarz myślał, żeby wysłać mnie do szpitala, ale ostatecznie stanęło na tym, że Jerzy to mega śpioch :-D Jest już bardzo nisko, na razie wszystko pozamykane, a za tydzień znowu kontrola, chyba że wcześniej coś zacznie się dziać.
 
Uuy co do uzależnienia to ja mam na telefonie aplikacje i ciagle zaglądam haha to rzeczywiście mamy fioła . Do komputera jakos ne chce mi sie siadać. Ja jestem za by stworzyć grupę na FB :) elleni dawaj
:)

A ja dzisiaj do rodziców przeprowadzam se na kilka dni , M wyjechał w delegacje i juz nam nudno z Frankiem i psem Czesiem :) spakowalam naszą trójkę , masakra jakaś haha w piatek mam wiyzyty wiec w domowych dresach nie wypada isc, a jeszcze pare wyjść zaplanowałam wiec trzeba wyglądać jak człowiek , a w sobotę jeszcze impreza firmowa :) buziaki kochane bede do was zaglądać
Franek chyba wyczuł ze tatuś wyjechał bo nie daje znaku , od kilku dni podbrzusze mnie tez boli i twardnieje wiec dobrze ze wizyta juz niedługo :)

Elleni maleńka jest cudowna :)
 
reklama
Tak z innej beczki - jakis czas temu pisalam ze moze kolezanka bedzie mogla mi wyslac ten proszek do pepka i wtedy wam zamowie. Niestety sie do dzis nie odezwala wiec lipa... :( nie ma to jak kolezanki.
 
Do góry