reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej dziewczyny, ja juz strasznie nie na bieżąco jestem- Filip zawładnął całkowicie moim światem i rozkładem dnia, jest przecudowny :tak: wchodzę dzis a tu takie wieści! Majka zaciskam kciuki &&&&&& już tak niedługo się spotkacie :))))))))

Jak ostatnio zaglądałam to Madzia pytałaś o szczepionkę i pokój w Zdrojach i pokój ilu osobowy. Jeśli chodzi o szczepionkę to my przywieźliśmy swoją, łatwo nie było, bo przeciez Filip wziął nas z zaskoczenia, ale M obdzwonił apteki w mieście i zdobył. Szczeczepionka nazywa się Engerix. Pokój na noc po CC miałam jednoosobowy, a rano już przenieśli mnie do dwuosobowego. Niestety nawet w jedynce nie pozwolili Mężowi ze mną zostać

Mam nadzieję mieć troszke więcej czasu i zaglądać do Was częściej Kochane. W tej chwili mam takiego świra na punkcie mojego Okruszka, że pochłania całą moja uwagę. Ale myślę o Was często i czekam na kolejne rozpakowania !!!!
 
Hej kochane ciezarowki i mamusie jejciu tak ciezko nadazyc za wami po narodzinach juniora... To prawda ze jak juz sie urodzi to brak czasu na wszystko;) u nas juz Kajtek skonczyl 5 tygodni a wydaje sie jakby byl z nami juz od zawsze. Karmie go dalej cyckiem troszke i butelka bo glodomorek z niego;)
Lenka - gratuluje mamuska i zdroweczka dla was obojga:)

Martaczi i Labo - czesto o was mysle ciesze sie ze u was wszystko w porzadku. Martaczi widzisz jak twoj synus pieknie urosl strasznie sie ciesze ze juz wszystko dobrze.

Majka powodzenia mam nadzieje ze juz niedlugo utulisz swoje
dzieciatko
Ciezaroweczki patrze na wasze suwaczki i nie moge uwierzyc ze tak szybko czas leci dopiero byl poczatek waszej ciazy a tu juz tuz tuz widze ze szykuje sie kolejne wielkie rozpakowanie - powodzenia na porodowkach a i spijcie poko mozecie bo juz niedlugo bedziecie marzyc o przespaniu calej nocy hihi ale jeden usmiech malenstwa i sen niepotrzebny hihi
 
Lenka dzięki za odpowiedź mi właśnie szczepionkę Engerix polecają i chyba też ją wezmę. Fajnie że u Was wszystko dobrze a Filipek się rozwija wierzę że pochłania całą Ciebie.
Majka jak tam u Ciebie, mam nadzieję że synek już blisko spotkania z mamusią albo już go tulisz. Bo ja czekam na koszulkę liderki ale liczę że długo u mnie nie zostanie.:-D
 
Madzia76 koszulki jeszcze nie oddaje chodź mam nadzieje że długo już u mnie nie będzie. Jestem w drodze do szpitala. Mam nadzieje że mnie nie odesla. Dam znać jak coś będę wiedzieć. Pozdrawiam
 
Majka zaciskamy kciuki :tak:

Zuzia, Lenka super się czyta wiadomości od Was, widać że maluchy rekompensują w pełni wszystkie trudności :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry