reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No to najwazniesze! Wiesz madzia moze wtedy wazylas sie po obiedzie a teraz przed i juz masz roznice :) oj my to chyba zawsze cos wymyslimy ;) ja obecnie jestem na etapie wmawiania sobie ze brzuch mi nie rosnie :D
 
reklama
Madzia tak jak pisze Esiek mogłaś przytyć tyle co Marcelinka urosła, ale ze względu na różne pory ważenia czasem trudno tą różnicę wyłapać :) najważniejsze, ze po brzuszku widać że Malutka rośnie. A że Ty nie tyjesz to bardzo możliwe. Chyba tak to właśnie w ciąży jest, że są jakieś skoki wagi, potem się uspokaja. Ja też tak mam. Najpierw tyle co nic, potem 3 kg w 3 tygodnie i teraz znów prawie nic. Ale 11kg na + mam. Z chęcią 5kg zostawiłabym sobie po ciąży :) ale wiadomo- to nie koncert życzeń ;-)
 
Madzia: z tą wagą to może tak być, pamiętam jak ja panikowałam jak mi waga zaczęła spadać, bałam się że Córcia może na wadze nie przybierać, ale ona rosła a ja chudłam :)

Peti: słodziutką masz Córeczkę, a te włoski - rewelacja :) jak minęła druga noc w domku?

Nam dzisiaj minęło 3 tygodnie od porodu. I na tą okoliczność moja Córeczka zrobiła mi prezent - odpadł Jej kikut pępowinki :)
 
Bzibziok, zapisałam sobie też sprzedawcę ;) podoba mi się bardzi styl marynarki i kropeczki też :) śliczne te pościele.

Co do wagi to ja przytyłam tylko na początku 5 kg w dwa tygodnie i waga teraz w miejscu stoi od 30.06 cały czas 55 kg.
 
No stawałam na tej mojej wadze i nadal tak samo. Ale Marcelka ma takiego kopa że na pewno rośnie wiec nie mam raczej co sie o nią obawiać, czasem jak mi przyfasoli to wszytsko w środku mnie boli. We wtorek mam wizytę to zobacze na wadze doktora ile jest a moze ja jakoś ostatnio źle sie zważyłam że był 4 kg do przodu i opiernicz doktora był niesłuszny:-D.
 
Dziewczyny moja sunia została dzisiaj mama 4 szczeniąt :) są śliczne a ona jest wspaniała mama!

Niepokorna na ja tez chce już urodzić :) byłam u położnej i dowiedziałam się ze mojej malutkiej główka jest już w 2/5 w kanale rodnym! To dlatego czułam taki ból w kości łonowej . Teraz już nie czuje ? Może już się rozeszły ? Powiedziała ze teraz to poród może wystąpić w każdej chwili ale tez może to jeszcze potrwać . W sumie to nie wiadomo :( ale ułożenie jest już prawidłowe . Maz idzie jeszcze jutro do pracy i zaczyna urlop wiec mogę rodzic :) tylko czy niunia ze chce?

Dziewczyny nie nie wiem co się ze mną dzieje ale mam ostatnio mam taki apetyt ze naprawdę jem za dwoje ! Przeraża mnie to tym bardziej ze waga rośnie ! Normalnie nie znam umiaru :(
 
reklama
Do góry