reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja po pierwszej gimnastyce, ale się zmęczyłam :-D małemu się podobało bo sam też ćwiczył. Za kilka zajęć będą ćwiczenia z panami i okazało się, że będą uczeni masażu pleców, więc jak na razie ze szkoły rodzenia jestem zadowolona.
 
reklama
Jogo ale fajne słoiczki tak jak mówi Esiek trzeba przysstawiać tamtego slabszego i się wzmocni. A ja przez tydzień miałam w domu Korczak miniaturke takiego 5 miesięcznego na przechowanie i dzisiaj poszła już do swojego domu i normalnie mi się za nią tęskni taki slodziak to był. Ale mój czarus jest zadowolony bo ona tylko po nim skakala ale był nadwyraz cierpliwy a teraz odetchną.
 
Jogo gratulauje dzieciaczkow,Twoja sunia pewnie przeszczesliwa:tak::-D.Co do apetytu to tak sie dzieje przed porodem,organizm potrzebuje mnostwo energii,wiec jedz dziewczyno ile wlezie bo tak ma byc :)

Niepokorna jeszcze troche tylko Ci zostalo:happy:.

Minni druga doba u nas niebo lepiej,2 razy Lucy sie obudzila.O 8.30 rano czekalismy az laskawie sie obudzi,wiec na razie jest dobrze :)Zarlok z niej straszny.Wczoraj odwiedzila nas pielegniarka,bylo wazenie,mierzenie i okazalo sie ze w szpitalu zle ja zmierzyli.Przy mnie pani doktor stwierdzila ze Lucy ma 55-56 cm, na innym papierku napisane ze 54,5 a wczoraj mierzylam ja z pielegniarka i okazalo sie za ma 53 :-D.

Dziewczyny jak bedziecie kupowac kolyski,kosze,czy wozki to naprawde warto zwrocic uwage na to czy materacyk da sie troche podniesc do gory.Chodzi o czesc pod glowka.Dzieciom czesto sie ulewa,moja wymiotuje od czasu do czasu,i ja zaluje ze nie kupilam niczego z ta opcja.
Po cesarce nie mozna cwiczyc 3 miesiace!:szok:

Trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu i za Madzie i Piotra!

Pozdrawiam wszystkie:-)
 
Peti gratuluje!!!
Dopiero mam chwilkę aby poczytać co tam u Was . Moja malutka w końcu zaczęła przybierać na wadze i waży już 3300 ale zaczęła porządnie jeść choć w nocy nadal je tylko raz .
Ja gdzieś wyczytałam , że można ćwiczyć dopiero po 6 miesiącach i się stresuję bo chciałabym już założyć ciuchy sprzed ciąży .
Zmykam bo malutka się już budzi .
Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mam
 
Dziewczyny od wczorajszego wieczora pobilewamnie brzuch i czuje szyjke . Czekalam do rana boli mniej ale nadal cos czuje . Do tego mam mega zaparcia i sliwki nic nie daja moze to przez to czuje lekki bol. I do tego moj Dr na wakacjach.
 
Ewelina ja też czasem czuję szyjkę, to dość nieprzyjemne :/ brzuch sądzę ma prawo pobolewać, wszystko się zmienia w środku, rośnie rozciąga.. ale jeśli się martwisz to pojedź na IP niech Cię obejrzą, będziesz spokojniejsza

Ja wczoraj właśnie z powodu takiego zamartwiania pojechałam na do szpitala o 12 w nocy. Mój bardzo ruchliwy i silny Syn wczoraj prawie w ogóle się nie ruszał, a jak już to bardzo delikatnie. Wieczorem zjadłam całą tabliczkę czekolady i nic, więc pojechałam. No i wstydu mi narobił... bo jak tylko podłączyli KTG zaczął w nie tak kopać, że na cały gabinet było słychać! Pani położna mi powiedziała, że ona mnie o nic nie podejrzewa, ale jakoś "dziwnie" wszystkie co przyjeżdżają na KTG bez ruchów nagle te ruchy podczas badania się pojawiają :zawstydzona/y: widziałam moje dziecko na USG i Pan dr mnie spytał czy mam swiadomość, że Mały parametrami jest juz w 34 tc?! Waży ok 1990g! W czwartek mam wizytę u mojego doktorka- muszę z nim porozmawiać, bo zaczynam się zastanawiać czy to dobrze, że to taki olbrzym... Na koniec doktor sobie zażartował, że gratuluje córeczki!!!! Serce mi o mało nie stanęło :-D to by było...
 
Ewelina, daj znać co lekarz powie.
Ja też miałam teraz takie dziwne bóle z którymi poszłam do dr i wszystko ok tylko nospe mam brać.

Lenkabar, a to maluch cię nastraszył ale dobrze że jest wszystko ok ;) żart lekarza musiał być szokiem :)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja w piatek zaczęłam 5 miesiac wiec bardzo sie ciesze.
A ze złych wieści to od paru dni męczą mnie straszne wzdecia, w dzien ok a wieczorem przed snem mam normalnie skręty jelit. Nie wiem co z tym zrobic. W grudniu tez tak miałam ale piłam przez 2 tygodnie siemię lniane i przeszło. A teraz nawet nie moge takich rzeczy pic w ciazy. Nie wiem jak to naturalnie wyleczyć ale chyba dieta.
 
Do góry