reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Na dzis powiem krotko - jeeeeejciuu jak mi sie nic nie chce:-D;-):-D Mam takiego lenia od kilku dni ze masakra jakas juz sama mysl o tym ze miala bym cos zrobic mnie meczy hihi...moze mnie ktos kopnac w tylek zebym sie ruszyla:))
 
reklama
dziewczyny a jaki laktator kupujecie (jeśli wogole kupujecie)??? Byłam dziś w hurtowni i gapiłam sie na nie jak cielę na malowane wrota i nie wiem :no:.
 
Madzia ja będę kupować Medela Swing, tylko sam zakup odłożyłam na koniec bo gwarancja leci od daty zakupu ;-) Poczytałam na ten temat trochę, popytalam kolezanki i ten wybór wydaje mi się najlepszy dla mnie.
 
Zuzia mi tez nic się nie chce:) myśle ze to organizm się przygotowuje do porodu i dlatego tak cieżko już nam cokolwiek zrobić. A czujesz żeby ci się miednicą rozchodziła? Bo ja tak i to czasami bardzo i mam coraz więcej siary w piersiach:) cieszę się z tego bo może się uda to karmienie piersią chociaż to nie jest reguła .

Dziewczyny a może zobaczcie na ebuy albo Allegro może wam się uda znaleźć używany laktator za grosze ? Można go spokojnie sterylizowana jak butelki w sterelizatorze albo zwyczajnie w zmywarce. Co do firm to ja mam avent .
 
no ja się właśnie zastanawiam czy nie poczekać z tym do porodu bo jeśli nie będę miała mleka to na cholere mi to urządzenie a koszt jednak jakiś jest można to przeznaczyć na coś dla malucha innego i sama już nie wiem. Dzisiaj w hurtowni był fajny lakatator tommy -ego ale jescze tak myslę cały czas.
 
Jogo - chyba masz racje ze teraz z dnia na dzien juz tak bedzie w koncu to juz 36 tydzien;-) Co do objawow to mnie podbrzusze coraz czescie pobolewa tak jak przy okresie musze sie polozyc i odpoczac az mi sie rozejdzie... co do siary - to u ciebie juz leci? U mnie nic - ja wogole przeczuwam ze jednak nie bede mogla karmic - moje cycki sa male i malo urosly podczas ciazy...

Co do laktatora - kupilam reczny firmy tommee tippee - nie czytalam zadnych opini - kupilam taki bo byl w promocji... ale czy sie przyda zobaczymy
 
reklama
Ja też będę miała ręcznego aventa. DOstanę od koleżanki, tylko pojemniczki na mleko muszę dokupić.
Widziałam sporo opinii o tych elektronicznych i nie u każdej kobiety zdają egzamin, więc nie zaryzykuję wydaniem ponad 100 zł, jak ma się okazać że i tak będę musiała dokupić ręczny. Więc zacznę od ręcznego i zobaczę czy coś więcej będę potrzebować.
Pochwalę się, że kupiłam dzisiaj drewnianą grzechotkę, taką o jakiej zawsze marzyłam:) pierwsza zabawka Michasia.
 
Do góry