reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jogo śliczny duży brzusio, ale zupełnie adekwatny do etapu ciąży :)

Bziumelka, Zuzia haha no straszy chłopak się bardzo cieszy, a młodszy będzie miał niezłą mleczarnię :-D ale cycki to ja mam nie tylko w ciąży, choć fakt teraz przechodzą same siebie :-D

co do zgagi to ja też biorę reni i doktor mi pozwolił.. ale wiadomo różni lekarze różne zwyczaje
 
reklama
Dziewczyny brzuszki macie PRZEPIEKNE! Jutro postaram sie wrzucic mojego wielkoluda :)

Bylam na wizycie,zostalam zmierzona,3 sekundowe usg oczywiscie,wszystko ok,szyjki dalej nikt nie zbadal :)Dostalam skierowanie do szpitala na poniedzielek na usg po terminie,dokladnie tak sie nazywa.Po tym usg zadecyduja co dalej ze mna,moj konsultant mysli ze sroda,czwartek bede miec indukcje.Uspokoilam sie po tej wizycie,bo przed bylam jakas poddenerwowana.Wszyscy mowia ze jest dobrze,wiec im wierze.Dzisiaj zaliczylam jeszcze fryzjera a jutro lece na pedicure,bo moge zapomniec o pomalowaniu sobie samej paznokci :)))Dobranoc:happy2:
 
Bzibziok dziękuję piękna ta pościel w kropeczki ja właśnie jestem na etapie poszukiwania i nie mogę sie zdecydować, wszytskie te pościele takie sama a ta taka inna chyba się skuszę :)

Dziewczyny ale macie ładne te brzuszki mój to zaczyna sie od razu pod cyckami, strasznie wysoko jest, mówią ze to na dziewczynkę ale ja z synem też miałam taki, Ja dzisiaj już na nogach bo kropka nie daje mi spać. Jak obcykam jak wstawić zdjęcie to wyśle wam mojego brzuchola:)
 
Peti biedna, ja też myślałam mały uparciuch zechciał w końcu zobaczyć mamusię ;-) ale najważniejsze że wszytko ok :-)

Ona, Bzibziok mój lekarz jest bardzo ostrożny w dawaniu jakichkolwiek leków a Reni mi sam polecił - podobno działa miejscowo i nie ma jakiegokolwiek wpływu na dziecko :tak: Mnie zgaga bardzo męczyła na początku I trymestru i myślałam że tak już zostanie ale jakoś przeszła - teraz mam bardzo rzadko ale jak się zdarza biorę od razu Reni i szybko przechodzi :tak:
 
reklama
Wczoraj zeby wstawić zdjęcie musiałam zmienic forum mobilne na normalne. I teraz nie wiem jak wrócić na mobilne. A na normalnym na telefonie mam problemy z pisaniem, bo po każdej literce mi sie klawiatura chowa i musze od nowa w nia wchodzić co wiąże sie z czasem. Z tego wszystkiego ściągnęłam aplikacje babyboom, ale za bardzo mi sie nie podoba, bo nie da sie odświeżyć tylko musze wychodzic i znow wchodzić zeby były nowe wiadomosci. Wie ktora jak zmienic na mobilna strone znow?
 
Do góry