reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A muszę się Wam pochwalić ;-) wczoraj mieliśmy z M drugą rocznicę ślubu i takie kwiatuszki mi położył rano na brzuszku :tak:
 

Załączniki

  • P8044983.jpg
    P8044983.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Lenka - kwiaty to jednak zawsze sa mile prawda ;)

Co do pieprzyka to nie wiedzialam, ze to wyklucza karmienie ale w sumie ma to sens. No zobaczysz jutro.
A co do porodow masz racje - ja mam termin 19.11 ale CC robia w 39tc wiec mi wychodzi 12.11 a zastanawiam sie czy nie umowic sie na 11.11 i fundnac Gośce rok w rok wolne na urodziny ;)

Madzia - dzwonilam do poloznej. Powiedziala ze musze byc z tej przychodni :/ a nie chce byc zwiazana tym bo bede mala do LuxMed zapisywac i tam tez szczepic.
 
widze ze jest rozmowa o usg 3d i 4d wlasnie dzwonilam do lekarza i powiedzial mi ze u niego kosztuje to 240 zl .....masakra jakas:)
 
Haha Esiek 11.11 i zawsze wolne w urodziny- super sprawa :)

No cena za przyjemność USG u Węgrzynowskiego to rzeczywiście jest przesadzona.. czeka nas to za tydzień. Ale specjalistą jest podobno wybitnym.
 
Esiek - he he no jeszcze troszke ci zostalo wiec nie tak hop z tym kalendarzem ale naprawde swietnie sobie radzisz:)

3d/4d usg - mysle ze to fajna pamiatka. Ja mam zdjecie i plytke z 22 tygodnia w sumie przez przypadek bo poszlam do gina w Polsce i mi zrobil - tyle ze trzeba tez miec szczescie zeby dobrze zlapac na zdjeciu bo moj junior sie ruszal jak nie wiem i tylko zdjecie twarzyczki mam z stopa przy policzku - smiesznie to wyglada. Fajnie macie ze czesciej mozecie podgladac wasze malenstwa...

Lenkabar - to sie mezus postaral - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy - a jesli moge zapytac to co znaczy u ciebie ze "hartujesz sutki" sorry ze tak bezposrednio, ja to sie wogole boje ze jednak nie bede mogla karmic piersi - nie zalezy mi az tak bardzo ale chociaz tez pierwsze dni chcialabym sprobowac... nie powinnam miec takiego nastawienia ze napewno sie nie uda - ale ja prawie plaska jestem, zadna siara mi nie leci i w rodzinie u mnie zadko karmia bo zawsze jakies problemy...

Peti - oj ale ty sie naczekasz na to twoja Lucy hihi - ale przynajmniej bedzie co opowiadac jak to mama stawala na glowie zeby cora raczyla sobie wyjsc hihi - mam nadzieje ze curry poskutkuje...
 
Peti podobno ostre wygania maluchy z brzucha ale to jak z innymi 'sposobami' - niestety nie na wszystkie uparciuchy działa ;-)
Lenkabar to miałaś miłe powitanie z rana, pozazdrościć :tak:;-)

Co do cen usg 4D to 450zł to już naprawdę przesada i takiej stawki nic dla mnie nie tłumaczy :baffled: ...
 
reklama
Lenka piekne kwiaty,gratulacje z okazji 2 rocznicy!

Dziewczyny bylam u polskiego gina,zbadal mnie.wszystko wymierzyl,policzyl.I tak,ciaza jest donoszona ale mala nie gotowa na wyjscie,szyjka dluga i twarda,lozysko dojrzale ale absolutnie nie stare,nie ma sladow zwapnien itp,wod plodowych mnostwo.Nie wiem co on tam robil ale mowil,ze odpychala sie glowka i to nastepny znak ze nie jest gotowa.Powiedzial zebym absolutnie nie dala sobie wywolywac porodu bo to za wczesniej.I badz tu madrym:baffled:
Codziennie liczyc ruchy,znalezc 2 najspokojniejsze godziny w ciagu dnia,czyli jak najlepiej nie ma nikogo,usiasc( nie lezec ) i czytac np.ksiazke.I w tym czasie musi byc przynajmniej 6 ruchow w odstepach czasowych.Jezeli jest mniej na srugi dzien jechac do szpitala na ktg.Powiedzial ze takie ktg daje nam spokoj na 5 dni.Wiec czasami jak chcemy miec spokojna glowe,podechac do szpitala i powiedziec ze slabo czujemy ruchy i musza ktg zrobic.
Ja to juz glupia jestem,zobaczymy co powie moj konsultant w czwartek:rofl2:
 
Do góry