reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej - ehh, Madzia właśnie to tak jest. Z teog tytułu, że zawdzięczamy im ciążę chyba same przed sobą boimy się przyznać, że jesteśmy mniej zadowolone z jej prowadzenia niż powinnyśmy :) No ale cóż - nasz wybór.

Co do Dr. Kowalskiego to chyba był w jakimś szpitalu jak ja chodziłam, chyba na Pomorzanach ale ręki uciąć nie dam. Też żałuję, że nie chodzę do niego jako do drugiego lekarza ale Medicus nie ma już umowy z LuxMedem ;/
 
A ja tak dzisiaj siedzę i czytam opinie o szpitalach i powiem Wam ze najlepsze mają pomorzany, A moje dziecko to chyba aktywnie słucha dziś meczu bo gra sobie chyba w piłkę :-)
 
Minni super ze jestes juz w domku :) Jak to zlecialo szybko,w piatek zaczynamy 37 tydzien i juz spokojnie mozna rodzic w razie czego:-).
Masz racje z ta aktywnoscia od poniedzialku.Ruszaj sie jak najwiecej,i moze akurat na Twoja Kluseczke to podziala:tak:

Mnie sie nie spiieszy bo cora wraca z wkacji 25tego a dzien pozniej jestem umowiona do fryzjera,ale od 27 ego moge rodzic:happy:
 
Minni wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. A na pewno już nie dlugo się doczekasz i przytulisz swoje maleństwo ;)
Ciekawe co u Szyszki? Macierzyństwo pochlonelo ją w 100%
A jeśli chodzi o kosz na pieluszki to ja noe kupuje ale widziałam woreczki zapachowe na pieluchy moja bratowa mówi że się sprawdzają a kosztują pare złotych więc też warto pomyśleć. Po za tym ja mieszkam w domku kosz na polu w każdej chwili wezme i wyniose ;)
Madzia76 no czekałam na Twoja relacje z usg przecież dr powinien spr czy dzidzia urosła itp
Znajoma mi ostatnio opowiadała że koleżanki dziecko przestało rosnąć w 6 mc. Ja uważam że na wizyte ide i place po to aby spr malucha. A długość szyjki usg Ci spr? Też powinien zwłaszcza że sam zwrócił uwagę na twój wiek i ciążę po in vitro która nie oszukujmy się jest inna i wyczekana. Ja jak bym miała iść na wizyte bez usg to w ogóle bym chyba nie poszła :) a co do kg to bez przesady cały czas się pilnowalas i teraz Ci się przybralo to chyba nie tragedia. Ile masz łącznie na plusie? Ja 8 kg.
 
Peti ja bede miała zwykły kosz zamykany od góry ktory bedzie stał na zewnątrz przy drzwiach na ogród . W ten sposób uniknę przykrego zapachu w domu . Ale jesli ktoś mieszka w bloku to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest ten kosz niż latać do ssypu z każda pieluszki. Sa tez w sprzedaży takie pochlaniacze przykrych zapachów do koszy na śmieci w postaci proszku , sprawdziłam działa :)


co do do dretwienia to wyczytałam ze pod koniec ciazy kiedy zaczyna sie puchnąć zebrana woda w organizmie uciska na torebkę stawowa i stad te drętwienie i mrowienie. Nic sie nie da z tym zrobić a po porodzie samo przejdzie.

Niepokorna wozeczek fajny :) a ja kupiłam 2 używane i teraz próbuje je sprzedać zeby kupić jeden nowy . Weź tu doguc babie w ciazy. Teraz zakochalam sie w stokke crusi ale nie ujmuje bugaboo .
 
Jogo extra wózek ! nie dziwię się, że masz ich już tyle bo wybór wózka jest chyba trudniejszy niż zajście w ciążę heheh a na pewno trudniejszy niż kupno samochodu :-p

Ja również mam 3 :-pswój po synku Graco quattro (taka większa spacerówka), parasolkę na później i ostatnio rozmawiałam z koleżanką, że kupiłabym jakiegoś x-landera z samą gondolą bo nie wiem jak w swoim graco przejeżdżę zimę, a ona do mnie mówi, że przecież ona ma i przywiezie mi, pożyczy, a jak mała wyrośnie z gondoli to jej oddam :-) No i mam z głowy jakby nie patrzeć :rofl2:
 
Majka wszystko co mówisz to prawda ja na razie przytylsm 7 kg tyle tylko ze troszkę też e trakcie stymulacji teraz troszkę przystępuje Ale co co iść to masz całkowitą rację miałam normalne badanie i doktor stwierdził że wszystko jest zamykane i jest dobrze. I tyle w Ale wogole był jakiś e dupe ugryziony i to mi się nie podobało. Bo za darmo tam nie chodzę. Ale już mówiłam się dziś ma usg do innego dr i wszystkiego się dowiem. A w 29 tyg idę na usg przekrojowe. Podobno ważne.
 
Witam dziewczyny,
Zazdroszczę Wam że Wy już tak daleko- mnie od wczoraj boli podbrzusze - jak pisałam wcześniej -po tel do mojego lekarza zalecenie duphaston, nospa magnez i leżeć. Mama we łzach ,ja się denerwuję, mąż daleko.. EH do bani. ; ( Dobrego dnia!
 
reklama
Madzia- Esiek dobrze kojarzy, dr Kowalski związany był z Pomorzanami, nawet gdzieś wyszperałam, ze dalej jest w kadrze, ale jak się spojrzy na jego grafik w Medicisie, to nie wydaje mi się, żeby miał jeszcze czas na szpital. Gdybym nie ufała tak bardzo Sienkiewiczowi, no i póki co jeszcze nie trafiłam na jego "zły dzień" tak jak Ty wczoraj i wiele dziewczyn, bo takie są przeciez o nim opinie, to prowadziłabym ciążę u Kowalskiego- jest fantastyczny :) daj znać po USG
Rzeczywiście w necie najlepsze opinie są o Pomorzanach, nie mam pojęcia z czego to wynika, bo ogólnie szpital cieszy się raczej złą sławą. Ja na 99% jeśli nie będzie miejsc w Zdrojach to pojadę rodzić właśnie na Pomorzany

Majka 8kg to całkiem normalnie Ci się przytyło, nie za dużo :) Tobie Madzia z resztą też, nie wiem o co ta jego złość. Pewnie tak jak u mnie, że za dużo od ostatniej wizyty, ale bez przesady
 
Do góry