reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna dziękujemy za wieści o Martaczi i Kubusiu! No to jak matczyne oko widzi poprawę to musi tak byc, jeszcze trochę walki i będzie dobrze Martaczi, jestem tego pewna.

Mój Syn ewidentnie nie lubi badań:/ nieustannie skacze, obraca fikołki.. Ale jestem z siebie dumna, bo już go troszkę znam :))))))) zauważyłam, że zasypia podczas spacerów, więc poszliśmy z M na długaśny spacerek i lody. Po powrocie Filip owszem spał... ale na głowie! Więc co się dało doktor zbadał i wszystko ok, ale np. echa serduszka się nie udalo zrobić w tej pozycji, także jutro wracamy na drugie pół badania. Ale wiem, że waży 400g :) i pokazał nam cudne stópki na monitorze :)
 
reklama
Ja po pierwszej wizycie u swojego gina prowadzącego. Dzidzia rośnie ma się dobrze. Nadal w macicy jest wolna przestrzeń której tam nie powinno być... wcześniej twierdzli że to krwiak... Założyli kartę ciąży. Mam odpoczywać i czekać. Nasz wyjazd który mieliśmy zaplanowany ponad pół roku temu mamy przełożyć na przyszły rok ;) bo 300 km drogi to za długo...
Kolejna wizyta za 2 tygodnie, a 7 lipca USG prenatalne więc dzidzia często obserwowana ;)
 
Dziewczyny, widzę w gazetce Tesco że od piatku 20.06 będzie wyprzedaż -50%. Nie wiem tylko jak dużą część rzeczy przecenia z dziecięcych, jak już będzie to dam znać dokładnie.
Kurcze, muszę poznać w środę płeć bo będę inaczej miała ograniczony wybór :-D
 
Ostatnia edycja:
ja tak kupuje hmm... zeby nie za duzo ale tez zeby nie braklo. wiadomo ze 56 tylko kilka sztuk, 62 tak ciut wiecej 68 i 74 to juz konkretnie :) poza tym ja traktuje to obecnie hobbystycznie ;)
 
reklama
Do góry